Joanna Krupa wzięła ROZWÓD - to nie przez romans!
Joanna Krupa i Romain Zago nie są już małżeństwem. Znamy przyczyny rozstania!

Joanna Krupa i Romain Zago rozwiedli się
Rozwód Joanny Krupy i Romaina Zago został sfinalizowany w poniedziałek. Oficjalnym powodem rozstania, jaki zapisoano w dokumentach rozwodowych, jest "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego" - donosi Pudelek. Para rozeszła się w zgodzie, a były mąż Krupy zdradził w rozmowie z Faktem szczegóły ich związku i prawdziwe przyczyny, które doprowadziły do rozwodu. Okazuje się, że to wcale nie romans Romaina Zago skłonił oboje do podjęcia ostatecznej decyzji, a para od dawna zmagała się z kryzysem. Zago walczył o utrzymanie małżeństwa z Krupą już do kilku miesięcy, podobno marzył o tradycyjnej rodzinie i dzieciach. Niestety modelka nie podzielała jego planów, nie widziała siebie w roli matki zajmującej się domem, wybrała karierę i podróże, co jeszcze bardziej oddaliło od siebie małżonków. Romain Zago tak podsumował ich relacje w ostatnich miesiącach przed rozwodem:
Nie mieliśmy typowej rodziny z dziećmi i zaczęło mi to w końcu przeszkadzać. Wracałem do domu po całym dniu pracy i komunikowałem się z Joanną tylko za pomocą Skype'a czy FaceTime'a, bo ona ciągle przez pracę podróżowała po świecie. A ja chciałem mieć prawdziwy dom z żoną u boku. Naprawdę bardzo marzyłem o dzieciach. (...) Dzieci powinny pojawiać się na świecie, gdy dwie osoby tego chcą. My nie mieliśmy czasu, by mieć dziecko i je wychować. Joanna zamroziła jajeczka i zdecydowaliśmy się poczekać z planami powiększenia rodziny, to było błędem.
Zago zaprzeczył, jakoby kiedykolwiek miał romans z inną kobietą, podkreślił, że jedyną miłością jego życia zawsze była Krupa. I mimo że wciąż ją kochał, postanowił być konsekwentny w swojej decyzji:
Małżeństwo nie polega tylko na wspieraniu się, przyjaźni i biznesie. To też intymność, czas dla siebie z dala od telefonów komórkowych i pracy, czego my nie potrafiliśmy zrobić. I doszliśmy do miejsca, w którym wszystko spieprzyliśmy.
Fakt twierdzi, że Joanna Krupa kazała mężowi zająć się formalnościami rozwodowymi. Jak widać na filmiku, który wrzuciła do sieci zaraz po rozwodzie, rozstanie jej nie załamało:
1 z 4

Joanna Krupa i Romain Zago
2 z 4

Joanna Krupa
3 z 4

Joanna Krupa
4 z 4

Joanna Krupa
Polecane
„2 burzliwe rozwody i 3 gorące romanse nie są w stanie odciągnąć mnie od byłego. Nienawiść dzieli jeden krok od miłości”
„Myślałam, że rozwody są przez zdrady i kłamstwa. A mnie pokonały skarpety w zlewie, ketchup na suficie i wieczny syf”
„25 lat więdłam u boku męża, bo nie było mnie stać na rozwód. Na loterii wygrałam przepustkę do nowego życia”
„Przez pół roku miałem romans. Żona nie rozumie, że byłem zaślepiony i nie pozwala mi wrócić, a ja ją przecież kocham”
„Studniówka zamiast balem życia, okazała się przekleństwem. Przez to, co się stało, chyba nie podejdę do matury”
„Przez 30. lat tyrałem, by żona miała dobre życie. Zamiast wdzięczności dostałem zdjęcia z kochankiem i pozew o rozwód”
„Zniszczyłem przyjacielowi wesele, ale nie miałem wyjścia. Jego żona powinna wiedzieć, z jakim łajdakiem wzięła ślub”
„Przez zakazany romans poczułam się młodo. A podobno po 50-tce powinnam już pisać testament, a nie SMS-y z kochankiem”
„Mąż twierdzi, że każdy facet flirtuje przez Internet. Wmawia mi, że dopóki nie zrzucił ubrań, to nie jest zdrada”
Mroczna triada to 3 toksyczne typy osobowości. Unikaj ich, aby nie wpaść w zastawioną przez nie pułapkę
„Żona przez lata miała przede mną tajemnicę. Choć nie miała kochanka, to tej zdrady nie mogę przełknąć”
„Przyłapałam męża na zdradzie przez perfumy. Na kilometr pachniał romansem z biuściastą blondyną”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa
Blask, ciepło i styl na chłodniejsze dni z SHEIN
Współpraca reklamowa
Blaupunkt świętuje 100-lecie innowacyjnym gramofonem wertykalnym VT100
Współpraca reklamowa