Jerzy Stuhr w ciężkim stanie trafił do szpitala. Przyczyną prawdopodobnie był udar mózgu
Jarzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Jego stan lekarze określają jako ciężki. Obecnie 73-letni aktor przebywa w szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Jerzy Stuhr w szpitalu: czy to udar mózgu?
Jerzy Stuhr ostatni weekend spędzał na Podhalu. W nocy z niedzieli na poniedziałek przebywał w Nowym Targu. Stamtąd właśnie przetransportowano aktora do szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Żona Jerzego Stuhr, Barbara i przyjaciel Jerzy Radziwiłł potwierdzili te informacje. Lekarze podejrzewają, że przyczyną był udar mózgu.
ZOBACZ TEŻ: Marek Kondrat w mocnych słowach o wyborach w Polsce
Jerzy Stuhr: stan zdrowia
Jerzy Stuhr od lat zmaga się z chorobami. Aktor przeżył zawał serca. W 2011 roku zdiagnozowano u niego raka krtani. Udało się mu pokonać nowotwór, ale - jak sam przyznaje - choroba odcisnęła piętno na jego psychice i psychice jego żony. Swoje przeżycia z tego okresu opisał w książce "Tak sobie myślę". Założył również Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN. W 2018 roku podzielił się z Gazetą Wyborczą wyznaniem na temat choroby.
Mój mózg jakby przestawał pracować. Chwilami byłem kompletnie ogłupiały. Na szczęście miałem obok Basię, która wykazywała się systematycznością. Nie poddawała się, choć przecież sama przeżywała ogromną traumę. Może nawet czasem silniej niż ja. Bo na niej ciążyła odpowiedzialność za moje chorowanie. Myślę, że żona odpoczywała, gdy szedłem do szpitala. W szpitalu wolałem być sam. Gdy wracałem do domu, znów trafiałem pod opiekę Basi. Jaka ona jest mądra... Dobrze mnie zna, wie, że jestem tak mocno przyzwyczajony do wolności. Wie, że nie można mnie całkowicie ubezwłasnowolnić - wspominał.
W imieniu redakcji życzymy Jerzemu Stuhrowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Polecane
Dziennikarz TVP żartuje sobie z choroby Jerzego Stuhra. Lubimy czarny humor, ale to woła o pomstę do nieba!
„Na kursie komputerowym przeżyłam drugą młodość. Przystojny Jerzy szybko złamał hasło do mojego serca"
„Przez tego chłopaka prawie trafiłem do paki. Byłem w szoku, gdy pokazał swoje prawdziwe oblicze”
Hanna Gucwińska trafiła do szpitala w stanie ciężkim. Pogrzeb Antoniego Gucwińskego przełożony
„Ujrzałem ją na peronie i przepadłem w jej smutnych oczach. Czy byłem w stanie dać jej szczęście, którego szukała?”
„W 1 dzień przeszedłem od zera do milionera. Może i trafiłem szóstkę w totka, ale przegrałem w byciu mężem i ojcem”
„Byłam w stanie posunąć się do najgorszego świństwa, by odzyskać byłego. Katastrofa wisiała w powietrzu”
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa