Współczesna kobieta według BLESSUS
BLESSUS jest kolejną marką, która znalazła się w ofercie klubu zakupowego Markafoni. Produkty kierowane są do kobiet ceniących wygodę, którym uniwersalne rozwiązania pozwalają na niezależność i podkreślają ich nietuzinkowy styl.

Modułowa budowa kreacji zapewnia swobodny dobór stroju do konkretnej sytuacji: obiadu z klientem, chwili zadumy w bibliotece lub szykownej kolacji z ukochanym. Drapowane tuniki dzianinowe z odpinanymi dołami, długie suknie z jedwabnymi spódnicami maxi oraz kaszmirowe sukienki z rozkloszowanymi spódnicami, a także kurtki i płaszcze z dopinanymi modułami w formie szalo-kaptura, to tylko niektóre propozycje BLESSUS.
„BLESSUS łączy w sobie talent, doświadczenie i kreatywne myślenie. To niezwykle ciekawe połączenie, obfitujące w szereg innowacyjnych pomysłów, które tworzą unikalny styl. Projekty przesiąknięte są włoską filozofią mody, wplątują jednocześnie sporo naturalnych elementów i praktycznych rozwiązań. Wszystko to tworzy zgrabną całość i pozwala podkreślić kobiecość niezależnie od sytuacji. To właśnie na takie marki stawia Markafoni.” - powiedział Szymon Bujalski Dyrektor Zarządzający Markafoni Polska
Współzałożyciel marki, Michael Hekmat ma bardzo konkretną wizję kobiety: to nowoczesna intelektualistka odkrywająca świat w sukience. Michael jest absolwentem prestiżowej uczelni Istituto Marangoni w Mediolanie, gdzie ukończył studia na kierunku Fashion Design. Szkolony pod okiem najlepszych światowych projektantów m.in. Vivienne Westwood i Giambattista Valli, został podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents. Jego prace można było obejrzeć w Vogue Italia, TakeMe czy na blogu Elle i zostały docenione przez wiele gwiazd, m.in. Joannę Krupę, Sylwię Gliwa, Annę Ibisz, Ewę Wojciechowską, Jolantę Pieńkowską, a także Aleksandrę i Jolantę Kwaśniewskie. Drugi z założycieli, Marcin Korytowski studiował finanse na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracował w butiku inwestycyjnym i był odpowiedzialny za nadzór procesu tworzenia jednej z marek jubilerskich.
1 z 1

content_blessus_img
Polecane
„Proboszcz kręcił nosem przy chrzcie mojego dziecka, bo żyjemy bez ślubu. Według niego będziemy smażyć się w piekle”
„Dla mojej mamy tofucznica to warszawska fanaberia. Według niej jestem niszczycielką tradycji, bo gardzę schabowym”
Kobiety kobietom – 23 piękne życzenia, które niosą moc i inspirację. Te słowa na Dzień Kobiet to wyraz wsparcia i przyjaźni
Według teorii psychologów te 3 składniki gwarantują sukces w związku. Zadziałają nie tylko w walentynki
„Proboszcz kręcił nosem przy chrzcie mojego dziecka, bo żyjemy bez ślubu. Według niego będziemy smażyć się w piekle”
Wzruszające życzenia na Dzień Kobiet. Tak okażesz swoją wdzięczność i miłość
„Dla mojej mamy tofucznica to warszawska fanaberia. Według niej jestem niszczycielką tradycji, bo gardzę schabowym”
„Żyjemy na kocią łapę i według teściowej nie jesteśmy prawdziwą rodziną. Nie uszanowała nawet chrztu własnej wnuczki”
„Według teściowej posiadówka w ogrodzie to najlepszy przepis na chrzest. Dla mnie to muchy, komary i brudne gary”
„Teściowa strzeliła focha za krem z drogerii na Dzień Kobiet. A czy kobieta 60+ nie potrzebuje kolagenu na zmarszczki?”
„Według mojej mamy tradycja wielkanocna to mycie okien i pucowanie podłóg na kolanach. Dziękuję za takie święta”
Cytaty na Dzień Kobiet do kartek z życzeniami. Tak uzupełnisz swoje słowa o piękne znaczenie
Promocja
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 8
Wakacje nad morzem w Grano Hotel Solmarina – relaks, natura i słońce!
Współpraca reklamowa
Neuropeptydy w kosmetyczce. Technologia, która zatrzymuje czas
Współpraca reklamowa
Zaproś sztukę do swojego wnętrza z nową linią Velvet ART
Współpraca reklamowa
Jak dobrać damskie buty zimowe do swojego stylu i sylwetki?
Współpraca reklamowa
Wybierz się do Suntago i wypocznij w tropikalnym stylu
Współpraca reklamowa
„Woda opadła, psy zostały” – rusza kampania pomocowa dla bezdomnych zwierząt
Współpraca reklamowa