Życzenia z okazji rocznicy ślubu: wzruszające 

Życzenia na rocznicę ślubu często wywołują łzy u ukochanej osoby. Stanie się tak zwłaszcza wtedy, gdy będą one nawiązywać do wspólnie przeżytych chwil – zarówno szczęśliwych, jak i trudnych momentów małżeństwa. 

„Ukochany Mężu. Dziękuję Ci za każdą chwilę naszego małżeństwa. Za to, że zawsze mnie wspierasz, troszczysz się o mnie i wybaczasz moje błędy i słabości. Życzę Ci, aby nasz związek nadal rozkwitał oraz abyśmy się sobą nigdy nie znudzili”. 

„Mój Najdroższy Skarbie. Nigdy nie zapominaj momentu, kiedy wspólnie stanęliśmy przed ołtarzem i obiecaliśmy sobie dozgonną miłość. Ciesz się z każdego wspólnie spędzonego ze mną dnia, bądź zdrów i spełniaj swoje marzenia”.

„Słońce Ty moje. W dniu naszej rocznicy chcę życzyć Ci, abyśmy z każdym kolejnym rokiem stawali się sobie bliżsi. Troszczmy się nadal o siebie, wybaczajmy sobie potknięcia i stawajmy w swojej obronie. Bądźmy coraz bardziej szczęśliwi i nie zapominajmy, że wybraliśmy siebie na zawsze”. 

„Moje Kochanie. Ślę Ci dziś najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu. Wiedz, że nadal szaleję za Tobą i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Życzę Ci uśmiechu na twarzy każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń i jak najmniej nieporozumień. Bądź zawsze sobą, ciesz się życiem i pamiętaj, że nigdy Cię nie opuszczę”.  

Życzenia z okazji rocznicy ślubu: śmieszne 

Życzenia na rocznicę związku małżeńskiego nie muszą być przesadnie poważne. Można równie dobrze postawić na kilka humorystycznych zdań, które wprawią was w radosny nastrój. Zapewne znacie się na tyle dobrze, że żadne z was niechcący nie urazi drugiej strony. Prezentujemy nasze śmieszne wiersze na rocznicę ślubu. 

„Mężu mój Ty ukochany, jesteś we mnie zakochany? Jeśli jesteś daj całusa, zanim przejdzie mi pokusa”. 

Zobacz także:

„Dziś rocznica ślubu naszego, wybrałam wtedy Ciebie, jako tego jedynego. Ty mnie kochałeś i do łóżka poranną kawę podawałeś. A dzisiaj przez pół nocy nieznośnie chrapałeś”. 

„Co na rocznicę ślubu mam Ci dziś powiedzieć – w końcu że Cię kocham, powinieneś wiedzieć. Przyjmij więc ode mnie słowa uznania, że masz jeszcze siły do namiętnego kochania”. 

„Dziś nadeszła ślubu naszego rocznica, wiedzą o tym teściowie i cała okolica. Przyjdą nam złożyć zaraz życzenia, a ja mam już dosyć Twojego biadolenia”. 

Życzenia z okazji rocznicy ślubu: oryginalne 

Życzenia na pierwszą rocznicę ślubu powinny być wyjątkowo oryginalne i nietuzinkowe. Pierwszy rok zwykle mija najszybciej i pozostawia w głowie same piękne wspomnienia. Warto więc do nich nawiązać, składając życzenia na tę niepowtarzalną okazję. Współmałżonek na pewno będzie wzruszony, jeżeli docenimy jego starania, troskę i obecność.

„Serce Ty moje, składam Ci dziś najserdeczniejsze życzenia z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Czas ten minął tak szybko, że nawet nie wiem kiedy. Chcę dziś podziękować za każdą wspólnie spędzoną chwilę. Nic lepszego nie mogło mnie w życiu spotkać. Życzę Ci, abyś zawsze potrafił cieszyć się naszym związkiem i o niego dbać. Spełniaj swoje marzenia, realizuj pasje i nie zapominaj, że jesteś dla mnie całym światem”. 

„Ukochany mój, dziś nadeszła chwila, aby podziękować Ci za pierwszy rok naszego wspólnego życia. Za każde spotkanie, czuły dotyk, słowo i gest. Zarówno za szczęśliwe dni, jak i te bolesne. Życzę Ci, abyś mógł przy mnie dojrzewać i stawać się coraz lepszym, szczęśliwszym człowiekiem. Pamiętaj, że jesteś tą osobą, z którą chcę spędzić resztę swojego życia”. 

„Najdroższy mój mężu. Dziś pierwsza rocznica naszego ślubu. Dlatego chcę złożyć Ci najpiękniejsze życzenia z tej okazji. Niech uśmiech nigdy nie znika z Twojej twarzy, marzenia się spełniają, a każdy dzień naszego małżeństwa będzie okazją do rozwoju. Pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć i nigdy Cię nie opuszczę”. 

Życzenia z okazji rocznicy ślubu: piękne cytaty 

Życzenia z okazji rocznicy ślubu warto ułożyć, wspomagając się pięknymi cytatami znanych pisarzy, poetów, filozofów, osób duchownych czy psychologów. Przedstawiamy kilka wartych uwagi propozycji, które pozwolą w dostojny sposób wyrazić to, co czujemy do ukochanej osoby. 

„Nie wystarczy jedynie pokochać,

trzeba jeszcze potrafić

wziąć tę miłość na ręce

i przenieść ją przez całe życie”.

 

„Można kochać tak naprawdę i na zawsze tylko wtedy, gdy miłość jest obecna zarówno w dobrych, jak i złych chwilach, w radości i smutku”.

 

 „Dobry związek małżeński wymaga zakochiwania się ciągle na nowo, lecz zawsze w tym samym człowieku”. 

 

 „Największym wrogiem każdego małżeństwa jest przyzwyczajenie”.