Życzenia urodzinowe dobierz do solenizanta

Życzenia na 30 urodziny warto dopasować do osobowości solenizanta, a także tego, jak bliską jest dla ciebie osobą. Pamiętaj o tym, aby niechcący go nie urazić, składając zbyt odważne życzenia, np. ośmieszające jego zmiany w wyglądzie, związane z upływem lat. Jeżeli jednak znasz dobrze osobę świętującą 30 urodziny i wiesz, że ma spore poczucie humoru, wtedy możesz pozwolić sobie na więcej luzu – śmieszne życzenia, nawet o lekko prześmiewczym czy erotycznym zabarwieniu, będą jak najbardziej na miejscu.

Życzenia na 30-tkę – krótkie 

Życzenia na 30 urodziny wcale nie muszą być długie, wyszukane i skomplikowane. Wystarczy nawet dosłownie kilka słów – ważne, aby zostały wypowiedziane szczerze i od serca. Przekonaj się sam, że siła tkwi w prostocie! 

„30 lat minęło. Niech kolejne dni będą szczęśliwe” 

„W dniu 30 urodzin życzę ci zdrowia, szczęścia i pomyślności” 

„Masz już 30 lat, a ja życzę ci, abyś nadal czuł się piękny i młody” 

„Dużo radości, spełnienia marzeń i sukcesów w pracy” 

„Bądź nam zdrów, ciesz się życiem i niczego nie żałuj” 

Zobacz także:

„Pogody ducha, radości i jak najmniej smutków” 

„30 wiosen już za tobą. Niech kolejne lata nadal upływają ci beztrosko” 

„Życzliwości bliskich osób, spełnienia marzeń i dużo zdrowia” 

Życzenia na 30 urodziny – śmieszne 

Życzenia na 30 urodziny mogą rozbawić solenizanta do łez. Pamiętaj jednak o tym, aby niechcący go nie urazić. Weź zatem pod uwagę to, czy jest osobą z odpowiednio dużym dystansem do siebie. 

„Na 30 urodziny życzę ci kolejnej dzieciny” 

„Dziś trzydziestkę świętujemy, życzyć zdrowia więc ci chcemy. Pij gorzałkę, ciesz się życiem i się nie martw szybkim tyciem.” 

„Już nie będziesz długo młody, wnet doczekasz siwej brody. Używaj więc życia, podróżuj, pieniędzy nie żałuj, a swoją żonkę pieszczotliwie całuj” 

„30 lat życia właśnie minęło. Forma już nie ta, na głowie pierwsze siwe włosy. Dbaj o siebie i pamiętaj, że mężczyzna staje się najatrakcyjniejszy dla kobiet dopiero po trzydziestce” 

„Już się stary wyszalałeś, za kołnierz nie wylewałeś. Pora wreszcie wziąć się do roboty, a imprezować co najwyżej w soboty.” 

Życzenia urodzinowe 30 lat – poważne 

Życzenia na 30 urodziny mogą być również dostojne i podkreślać szacunek dla solenizanta. Możesz je złożyć osobie, z którą nie łączą cię bliskie i luźne relacje – np. przełożonemu w pracy, sąsiadowi czy nauczycielowi. 

„W dniu 30 urodzin pragnę złożyć ci serdeczne życzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń. Niech kolejne lata upływają ci beztrosko i obfitują w niekończące się sukcesy” 

„30 urodziny to taki moment w życiu, kiedy stajesz się dojrzałym człowiekiem, któremu nie brakuje życiowego doświadczenia. Życzę ci zatem, abyś potrafił podejmować mądre decyzje i dawać młodszym dobry przykład. Niech nie brakuje ci powodów do radości, a zdrowie dopisuje.” 

„Wszystkiego co najlepsze w dniu 30 urodzin. Błogosławieństwa bożego, pomyślności, a także sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym. Niech zdrowie cie nie opuszcza, a każdy dzień dostarcza powodów do radości” 

„Składam dziś szanownemu solenizantowi życzenia płynące prosto z serca. Niech kolejne lata upływają w szczęściu, zdrowiu i pełni sił.” 

Cytaty na 30 urodziny 

Życzenia na 30 urodziny mogą również przyjąć formę cytatu. Będą to najczęściej słowa zaczerpnięte z literatury, artykułów, przemówień medialnych czy artykułów ze znanymi ludźmi. 

„Wszystko, co wiem, nauczyłem się, gdy miałem trzydzieści lat.” 

 Georges Clemenceau – francuski pisarz, polityk i lekarz

„Trzydziestka to przełomowy rok w życiu mężczyzny. Jeśli mu sądzona odrobina inteligencji, to wtedy właśnie się przejawia.” 

Eloisa James – amerykańska autorka romansów

„W wieku 20 lat masz taką twarz, jaką otrzymałaś od natury. W wieku 30 lat już taką, jaką wyrzeźbiło ci życie, a po pięćdziesiątce – na jaką sobie zasłużyłaś”  

Coco Chanel – francuska projektantka mody