Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Znany siatkarz i aktorka spotykają się zaledwie od roku - para poznała się na imprezie, a przedstawiła ich sobie Maja Bohosiewicz. Pierwsze wspólne wyjście Zborowska i Wrona zaliczyli na ślubie córki Anny Korcz we wrześniu 2018 roku, a wspólną fotografię opublikowali na Instagramie dopiero pod koniec roku. Potwierdzili tym samym krążące plotki, że są razem. Od kiedy Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pojawili się na ściance podczas oficjalnego wyjścia na Bal Mistrzów Sportu 2018, są uważani za jedną z najgorętszych par show-biznesu, a paparazzi nie odstępują ich na krok. 

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub!

Andrzej Wrona oświadczył się ukochanej w dniu jej 32. urodzin, w maju 2019. Nikt nie spodziewał się, że trzy miesiące później para będzie już po ślubie! O tym, że została żoną, Zosia Zborowska poinformowała fanów 13 sierpnia na Instagramie, publikując zdjęcia z "wielkiego dnia". Aktorka miała na sobie klasyczną, koronkową suknię projektu Łukasza Jemioła, wykonaną z 20 metrów jedwabnego muślinu oraz 10 metrów ręcznie tkanej koronki z Francji. Fotografię Zosia podpisała:

"Taki wtorek #żona"

Zdjęcia ze ślubu Zborowskiej i Wrony opublikowała również Magdalena Cielecka, która pogratulowała młodej parze i pochwaliła ich decyzję o przyjmowaniu w prezentach ślubnych karmy dla psów ze schroniska, zamiast kwiatów. Aktorka gościła na weselu pary, podobnie jak Bartosz Gelner, Robert Kupisz czy Anna Lewandowska.

 

Pod zdjęciem Zborowskiej i Wrony od razu posypały się gratulacje, do których oczywiście się przyłączamy!