Łysienie Jady Pinkett Smith

Pierwszy raz o problemie z łysieniem Jada Smith powiedziała głośno w 2018 roku. 21 maja podczas swojego programu Red Table Talk gwiazda ze łzami w oczach podzieliła się swoją historią: „Dostaję wiele pytań o to, dlaczego noszę ten turban. Cóż, mam problemy z wypadaniem włosów”. Po czym dodaje:

To było przerażające, kiedy się zaczęło. Pewnego dnia brałam prysznic, miałam tylko garść włosów w dłoniach i pomyślałam: „O mój Boże, czy łysieję?” To był jeden z tych momentów w moim życiu, kiedy dosłownie trzęsłam się ze strachu. Dlatego obcinam włosy coraz krócej.

Według reporterów, aktorka odbyła wiele konsultacji z ekspertami, aby znaleźć przyczynę wypadania włosów. I choć początkowo gwiazda była przerażona wypadaniem, po czasie zaczęła patrzeć na to z perspektywy duchowej. “Musiałam to wszystko umieścić w duchowej perspektywie, siła wyższa zabiera w końcu ludziom tak wiele. Ludzie mają raka czy chore dzieci. Przyglądam się jak siła wyższa zabiera coś pięknego każdego dnia”.

Nowy image Jady Pinkett Smith

Teraz, 3 lata po pamiętnym odcinku Red Table Talk, Jada Smith przestała walczyć z dolegliwością. Zamiast tego stara się ją w pełni zaakceptować. Willow, córka Jady, była pierwszą osobą, która podzieliła się nowym lookiem swojej mamy ze światem. Artystka dodała na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcie z mamą, na którym obie są łyse.

Dar jest szczery, gdy został przekazany z serca właściwej osobie we właściwym czasie i we właściwym miejscu. I gdy nie oczekujemy niczego w zamian - napisała na Instagramie Willow.


Zdjęciem na swoim profilu na Instagramie podzieliła się również Jada Smith. Aktorka w opisie przyznała, że do zmiany namówiła ją córka. “Willow kazała mi to zrobić, ponieważ nadszedł czas, aby odpuścić”.

Piękna fotografia matki z córką szybko podbiła Internet. Pod zdjęciem Jady Smith pojawiło się tysiące komentarzy oniemiałych fanów. Słów wsparcia i zachwytu nie było końca. "Pięknie wyglądasz. To po prostu bardziej wyeksponowało twoją piękną twarz i uduchowione oczy„ - pisze mama Beyonce, Tina Knowles

“Wyglądasz oszałamiająco! Myślałam o zgoleniu włosów od lat….być może też powinnam to zrobić?!”

“Zmagam się z łysieniem plackowatym od lat. Rok temu skończyłam 50 lat….dałaś mi siłę, aby zrobić to samo i zaakceptować moje łysienie!”