Żona milionera w rok została matką 20 dzieci. Do tego Kristina Ozturk ma dopiero 23 lata! 

Kristina Ozturk mimo młodego wieku, zawsze marzyła o założeniu dużej rodziny. Co dla niej to znaczyło? 5, 7 dzieci? 23-letnia Kristina planowała rodzinę ze znacznie większym rozmachem. Ale nie wszystko z początku wskazywało na to, że jej marzenie tak łatwo się spełnią. 

Kristina po raz pierwszy została matką w wieku 17 lat. Córkę wychowywała samotnie. Aż pewnego dnia spotkała miłość swego życia - Galipa Ozturka, 57-letniego gruzińskiego milionera. Okazało się, że Galip tak jak i ona marzy o dużej, wesołej gromadce dzieci. I tak w rok zostali rodzicami... 20 dzieci. Jak to możliwe?

Żona milionera w rok została matką 20 dzieci. Marzy o setce potomstwa!

Kristina i Galip zostali rodzicami 20 dzieci w rok! Nie byłoby to możliwe oczywiście bez pomocy nauki. Para skorzystała z usług kliniki, która oferuje pomoc surogatek. W Gruzji takie wsparcie matek zastępczych jest legalne i bardzo popularne – korzystają z niego nie tylko Gruzini, ale pary z całego świata, pragnące zostać rodzicami. To ogromna pomoc dla rodziców cierpiących np. z powodu niepłodności.

Kristina sprowadziła swoje dzieci na świat ze wsparciem surogatek, ale przekonuje, że jest bardzo zaangażowana w kwestię wychowania maluchów. W pielęgnowaniu gromadki rozkosznej dwudziestki bobasów pomaga jej jednak 16 niań, które mieszkają z nią w tej samej willi. Może więc liczyć na ich pomoc całodobowo.

Państwo Galipowie nie zamierzają jednak poprzestać na tej liczbie dzieci - chcą, by ich dom wypełnił się potomstwem. Dosłownie wręcz, bo za limit postawili sobie 100 dzieci