Żona Mateusza Damięckiego zmieniła fryzurę

Żoną Mateusza Damięckiego od 2018 roku jest Paulina Andrzejewska. Kobieta jest jest tancerką, choreografką i pedagożką. Para po raz pierwszy pokazała się razem wiosną 2012 roku na oficjalnej imprezie z okazji 10-lecia Hotelu Hyatt. Aktor i tancerka wychowują wspólnie dwóch synów. Franciszek przyszedł na świat w 2018 roku, a jego brat Ignacy dwa lata później. Małżeństwo uchodzi dzisiaj za jedną z najbardziej zgodnych i uroczych par w show-biznesie. Mateusz Damięcki wielokrotnie podkreślał, jak żona jest ważna w jego życiu. 

Paulina Andrzejewska od czasu do czasu towarzyszy mężowi na oficjalnych imprezach, jednak zazwyczaj unika blasku fleszy. Ułamek prywatnego życia pokazuje jednak na Instagramie. Tam dzieli się z obserwatorami fotografiami na których pozuje z mężem i dziećmi. Za pomocą mediów społecznościowych zdradziła także, że zdecydowała się na zmianę fryzury! Chociaż żona Mateusza Damięckiego od lat była wierna blond włosom do ramion, tym razem postawiła na ostre cięcie! 

Żona Mateusza Damięckiego w pixie cut

Żona Mateusza Damięckiego z okazji Dnia Matki opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Tym razem Paulina Andrzejewska pokazała się w mediach społecznościowych w odmienionej wersji. Tancerka przeszła ogromną metamorfozę i zdecydowała się na bardzo krótką fryzurę! 

Pixie cut Pauliny Andrzejewskiej to jedna z najpopularniejszych fryzur na ten sezon. Jest nie tylko niezwykle modna, ale też wygodna i prosta w układaniu. Wystarczy dobra okrągła szczotka i produkt do stylizacji włosów. Dobrze dobrane pixie cut podkreśla kości policzkowe i wysmukla twarz! Internautom zdecydowanie spodobała się nowa fryzura żony Mateusza Damięckiego. Zachwyceni komplementowali jej przemianę w komentarzach:

W krótkich? Ślicznie!

Ekstra ta fryzurka.

Podziwiam za odwagę! Wielka zmiana cudownie wydobyła subtelność i jakoś tak bardziej sexy teraz - pisali obserwatorzy na Instagramie. 

 

Odmładzające fryzury po 40-tce 

Odmładzające fryzury po 40-tce to takie, które nie tylko odejmują lat, ale także nadają charakteru i wprowadzają powiew świeżości. Które są najbardziej skuteczne? Oczywiście te krótkie! 

Są różne warianty takich cięć. Może to być bardzo popularny bob, dłuższa wersja fryzury czyli lob, albo właśnie pixie cut, na które zdecydowała się żona Mateusza Damięckiego. Krótkie fryzury nie tylko wizualnie odejmują lat, ale także są proste w stylizacji. Są niewymagające i bardzo efektowne. Nie tylko Paulina Andrzejewska jest ich fanką. Z bobem nie rozstaje się od lat Magda Mołek. Dziennikarka niedawno obchodziła 46. urodziny, a wygląda niesamowicie!