Zofia Zborowska urodziła! Podzieliła się słodką pamiątką po porodzie: "Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień"

Z tą szczęśliwą informacją Zofia Zborowska i Andrzej Wrona czekali tydzień. Na świcie pojawiła się ich pierwsza córka, która dostała oryginalne imię - Nadzieja. Zachwyceni rodzice podzielili się w mediach społecznościowych zdjęciami pociechy i przyznali, że te ostatnie 7 dni wywróciło ich życie do góry nogami. Aktorka podzieliła się z obserwatorami rozczulającym zdjęciem, na  którym trzyma w ramionach swoją córkę. Jej spojrzenie mówi więcej, niż tysiąc słów!

"Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. @w_kracze był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił", napisała Zofia Zborowska.

Andrzej Wrona, mąż gwiazdy nie był dłużny żonie za pochwalny post i nazwał ją swoją bohaterką. Instagramowy wpis dołączony został do zabawnego zdjęcia pokazującego rozmiar stopy Nadziejki. Mamy przeczucie, że rośnie "córeczka tatusia".