Zofia Zborowska i Andrzej Wrona powoli przygotowują się do powitania na świecie swojego pierwszego wspólnego dziecka. W miniony weekend aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem z sesji ciążowej, na którym eksponuje swój już mocno zaokrąglony brzuch.

Nie czułam klimatu robienia sesji zdjęciowej z brzuszkiem, ale z drugiej strony wiedziałam, że mogę potem tego żałować - napisała w niedzielę w poście na Instagramie.

Aby uciąć wszelkie spekulacje, autorka sesji sama od razu zaznaczyła, że zdjęcie ciężarnej gwiazdy warszawskiego Och-Teatru nie było poprawiane przez grafika. Przy okazji nawiązała do szumu, jakie wywołały w sieci wykonane przez paparazzi zdjęcia Zborowskiej z zapiekanką.

Chciałam też powiedzieć, że zdjęcie jest nieretuszowane. Zwłaszcza tym hienom, które nie dają człowiekowi w spokoju zjeść zapsy! I Zosi, żeby wiedziała, że wygląda w pytkę! - napisała Dorota Szulc na instastory.

Zofia Zborowska ujawniła płeć dziecka

Zdjęcie z pierwszej sesji ciążowej to nie jedyna niespodzianka, jaką przyszła mama przygotowała ostatnio dla swoich obserwatorów na Instagramie. W poniedziałek 17maja, czyli dokładnie w dniu swoich 34. urodzin, Zosia Zborowska postanowiła publicznie ogłosić płeć dziecka. Aktorka zamieściła na swoim profilu dwa zdjęcia z mężem, na których strzelają kolorowym konfetti. Z towarzyszącego fotografiom wpisu dowiadujemy się, że Zborowska i Wrona spodziewają się córki.

To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie. Jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być. 34 brzmi całkiem fajnie. Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym - oznajmiła.

Aktorka zwróciła przy okazji uwagę na to, że dzień jej urodzin jest także świętem społeczności LGBT+ i przypomniała, że miłość nie ma orientacji.

Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT. LOVE IS LOVE Gajs - czytamy.

Specjalny wpis opublikował tego dnia także przyszły tata.

Dziś Urodziny Mojej Największej Miłości i Najlepszej Przyjaciółki, z którą mam zaszczyt iść przez życie. Sto Lat Kochanie. Bądź zdrowa, a z resztą sobie damy radę. Powodzenia w najważniejszej roli, która tuż przed Tobą. Jestem spokojny, bo nasza Córcia (‼️) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę jaka chodzi po tym świecie. Kocham Cię...yyy... znaczy Was. Dziewczyny - napisał Andrzej Wrona.

ZOBACZ TEŻ: Zofia Zborowska nie ochrzci dziecka. Ma bardzo ważne powody