Najpierw zapytałyśmy Was, który odcień Kremu Intensywnie Koloryzującego Wellaton chciałybyście przetestować i dlaczego akurat ten skradł Wasze serca. Potem z nadesłanych odpowiedzi wybrałyśmy 25 (naszym zdaniem) najlepszych, a do ich autorek wysłałyśmy po 2 opakowania kultowej farby. Do puli testerek dorzuciłyśmy 4 influencerki z doświadczeniem w kosmetycznych eksperymentach. Dziś nadszedł dzień, kiedy możemy zaprezentować Wam wyniki testów. Jesteście ciekawe, jak produkt Wellaton sprawdził się w łazienkach miłośniczek włosowego DIY?

 Klub Testerek – sprawdziłyście działanie Kremu Intensywnie Koloryzującego Wellaton

W Klubie Testerek sięgamy po bardzo różnorodne produkty – od najnowszych innowacji po prawdziwe hity, które od dawna święcą triumfy w swoich kategoriach. Krem Intensywnie koloryzujący Wellaton zdecydowanie należy do tej drugiej grupy. W sieci znajdziecie setki pozytywnych recenzji i zdjęć przedstawiających udane koloryzacje. Jednak dobrego nigdy za wiele, prawda? Właśnie dlatego postanowiłyśmy przekonać się o wyjątkowych właściwościach produktu na własnej skórze (głowy) i włosach. Z deklaracji producenta wiemy, że farba zapewnia równomierną aplikację (bez szczególnego wysiłku), wyrazisty kolor i zdrowy blask przez wiele tygodni po zabiegu, jedwabistą miękkość i miły dla nosa zapach. A do tego niekapiąca formuła nie powoduje zbędnego bałaganu w łazience! Brzmi jak bajka? Cóż, okazuje się, że to bardziej oparty na faktach dokument. Z gatunku tych, które mogłybyśmy oglądać na okrągło. Nie trzymamy Was dłużej w niepewności. Oto niektóre z Waszych recenzji: 

Produkt dobrze kryje siwe włosy, których mam niemało. Myję głowę codziennie i nie widzę, aby kolor szybko się zmywał, co mnie cieszy. Zauważyłam, że farba odżywiła moje włosy, które teraz są pełne blasku i życia. Jestem zadowolona, bo mam wrażliwą skórę głowy, a produkt nie podrażnił, ani nie uczulił jej.

Do zalet farby należy przede wszystkim trwałość, całkowite pokrycie siwizny, delikatność, poprawa jakości włosów, gdyż wyglądają one na odżywione i błyszczące. Dodatkowo moja skóra głowy nie została podrażniona podczas koloryzacji, a bywa z tym różnie. Farba bardzo łatwo zmywała się z linii czoła i uszów, do tego przyjemnie pachniała.

Farby, które otrzymałam, są świetne. Jestem już po pierwszym farbowaniu. Farba nie ma męczącego zapachu, co jest dla mnie bardzo ważne. Włosy nie są zniszczone. Kolor jest piękny i wyrazisty. Jedna z najlepszych farb, jakie miałam!

Jestem pod wrażeniem tej farby. Ma kremową konsystencję, nie spływa podczas farbowania, co pozwala na precyzyjne pokrycie włosów od nasady głowy aż po same końce.

Wszystkie opinie czytelniczek dostępne są tutaj.

Krem Intensywnie Koloryzujący Wellaton – opinie influencerek

Do testu zaprosiłyśmy również influencerki na co dzień zajmujące się tematyką lifestylową, modową i urodową. Podobnie jak nasze czytelniczki zwróciły uwagę na „dziecinną” łatwość aplikacji, duży wybór kolorów i miękkość włosów po zabiegu. Więcej o osobistych odczuciach możecie przeczytać na instagramowych profilach dziewczyn. 

Buenasnova – „Łatwo się nakłada, świetnie kryje siwe włosy”

Magdalena Borowska – „Przyjemny zapach, a miękkość fantastyczna”

Joanna – „Stawiam na Wellę już kolejny raz, nigdy się nie zawiodłam”

Magdalena Wyder – „Gama kolorystyczna dostępnych odcieni jest bardzo szeroka, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie”