Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z Elżbietą II

Ola Kwaśniewska miała okazje poznać wiele osobistości ze świata polityki, podczas dziesięcioletniej kadencji prezydenckiej swojego ojca. Jako 14-latka zamieszkała w Pałacu Prezydenckim, a teraz chętnie dzieli się wspomnieniami z okresu, kiedy była „pierwszą córką”. Niedawno na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym uwieczniono spotkanie Kwaśniewskiej z królową Elżbietą II. Archiwalna fotografia została wykonana aż 25 lat temu. Z tej okazji, gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami z tego niezwykłego wydarzenia.  

Właśnie się zorientowałam, że parę dni temu minęło równo 25 lat, odkąd wywołana znad odrabiania lekcji, nie zemdlałam przed brytyjską królową – napisała w opisie zdjęcia gwiazda.

Fotografia okazała się hitem na Instagramie i pod postem pojawiło się mnóstwo zabawnych i miłych komentarzy.

 Nie cierpię, gdy robię matmę, a muszę przerwać, bo rodzice każą mi dygnąć przed brytyjską królową .

Uśmiech od lat ten sam. Na pewno ujął też Królową. 

Czekam aż ujmą ten fragment w "The Crown" - pisali pod postem fani.

Aleksandra Kwaśniewska i Elżbieta II

W marcu 1996 roku, zaledwie cztery miesiące po zaprzysiężeniu Aleksandra Kwaśniewskiego, z oficjalną wizytą do Polski przyleciała Elżbieta II. Królowej towarzyszył jej mąż, książę Filip. Elżbieta II odwiedziła wtedy Warszawę i Kraków. Jak się okazuje, Aleksandra Kwaśniewska, która miała wtedy 14 lat, dobrze pamięta dzień spotkania z królową w Pałacu Prezydenckim i zabawnie wspomina wizytę królewskiej pary.

Pewnego dnia odrabiałam pracę domową. W Pałacu gościła królowa Elżbieta. Za moją ścianą na balkonie grała orkiestra, a kolacja była piętro niżej w Sali Kolumnowej. Trochę mi to przeszkadzało, bo nie mogłam się skupić. Po czym dzwoni telefon na moim biurku, że królowa chce mnie poznać. Ja mam 14 czy 15 lat i umieram. Myślę sobie: Jezu! Co ja mam na siebie włożyć, żeby mamie nie było wstyd. To była moja główna myśl, żeby mama się nie wstydziła – wspominała Kwaśniewska kilka lat temu w jednym z wywiadów.

Odwiedziny brytyjskiej królowej były dla państwa Kwaśniewskich wyjątkowo stresujące, bowiem rodzina przeprowadziła się do wyremontowanego Pałacu Prezydenckiego zaledwie dzień wcześniej!