Pierwsze urodziny księcia Louisa

Brytyjski dwór wstrzymuje oddech przed narodzinami dziecka Meghan Markle – księżna powita na świecie swoje pierwsze maleństwo lada dzień. Tymczasem inny członek rodziny królewskiej, póki co jeszcze najmłodszy royals, czyli książę Louis właśnie dziś świętuje swoje pierwsze urodziny! Z tej okazji księżna pokazała kilka niepublikowanych zdjęć malucha. To dla fanów rodziny królewskiej nie lada gratka – ostanie zdjęcia księcia, jakie zostały upublicznione to te z ceremonii chrzcin, czyli właśnie prawie sprzed roku.

Książę Louis kończy rok! Kate Middleton pokazała prywatne zdjęcia

Zdjęcia zostały wykonane przez księżną Cambridge na początku bieżącego miesiąca na terenie wiejskiej posiadłości Anmer Hall we wschodniej części Anglii. Jak można się domyślić, malec jest wyjątkowo uroczy. Na zdjęciach prezentuje się w pełnym uśmiechu i trzeba przyznać, że jest łudząco podobny do swego taty. Zdjęcia zamieszczone na oficjalnym kanale komunikacyjnym Pałacu Kensington cieszą się szaloną popularnością – w ciągu jednego dnia post z jednym z nich zdobył ponad milion dwieście polubień i doczekał się ponad 13 tysięcy komentarzy.

Wzruszające życzenia Meghan Markle i księcia Harry'ego z okazji urodzin Elżbiety II

Książę Louis jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. Tuż przed nim jest jego starsze rodzeństwo, czyli księżniczka Charlotte i starszy brat czyli książę Goerge. Zanim jednak korona przypadnie w udziale im, władzę obejmą kolejno książę Karol czyli syn królowej Elżbiety, a nastąpienie jego syn książę William.

Jak wam się podobają najnowsze zdjęcia księcia Louisa?