Influencerka wyśmiana podczas ćwiczeń na siłowni

Bethy Red to influencerka, która publikuje zdjęcia i filmy w tematyce lifestylowej. W mediach społecznościowych pokazuje najczęściej swoje stylizacje i nagrania z ćwiczeń na siłowni. Jej ostatni film wywołał w sieci oburzenie i zdobył prawie dwa miliony polubień. 

Influencerka plus size nagrała swoją wizytę na siłowni. Filmik zaczyna się w momencie, w którym Bethy stoi przed lustrem i poprawia włosy. Chwilę później słyszymy głos spoza kadru. Jest to inna kobieta, która pyta Bethy, czy ta właśnie nagrywa filmik. 

Po co to robisz? Dla własnych celów, czy jak? 

Kiedy tiktokerka odpowiedziała, że nagrywa ćwiczenia, żeby później udostępnić je na swoim blogu, kobieta dostała napadu śmiechu i na koniec odpowiedziała szyderczo: „Baw się dobrze”. 

@bethyred

So this happened

original sound - bethyred

Influencerka plus size walczy z dyskryminacją 

Bethy Red udostępniła całe zajście na swoim koncie na Tik toku i obecnie ma ono już ponad siedem milionów wyświetleń. Nagranie spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Ludzie byli poruszeni tym, co spotkało influencerkę. Fani Red prosili ją, żeby nie przestawała nagrywać, bo jest dla wielu osób inspiracją. 

Słychać, że w liceum była wredną dziewczyną i nigdy z tego nie wyrosła.
Ona chodzi na siłownię, bo siebie samej nienawidzi. Ty na nią chodzisz, bo siebie kochasz. To jedyna różnica, która ma znaczenie", pisali ludzie w komentarzach pod filmem Bethy.

Obserwatorzy namawiali również tiktokerkę, żeby usunęła cenzurę i pokazała kobietę, która ją wyśmiała. Red na początku posłuchała swoich fanów, jednak później zrozumiała, że było to nieodpowiedzialne z jej strony i usunęła film. 

Celem wrzucenia przeze mnie tego nagrania było pokazanie, że nawet jeżeli ktoś jest dla ciebie wredny, należy odpowiadać empatią i okazywać życzliwość - dodała Red na TikToku.

Obecnie Bethy dalej kontynuuje swoją przygodę z ćwiczeniami i siłownią i nie zamierza z niej zrezygnować przez jeden niemiły komentarz. Pokazuje, że nie można się poddawać i niezależnie od wagi czy wyglądu, każdemu należy się szacunek.