Wnuczka królowej Elżbiety jest w ciąży!

Zara Tindall, córka księżniczki Anny i tym samym wnuczka królowej Elżbiety II, spodziewa się dziecka. Radosną nowiną podzielił się z mediami mąż Zary, były zawodnik rugby, Mike Tindall. Para od 9 lat jest w szczęśliwym związku i wychowuje dwie córeczki: 6-letnią Mię i 2-letnią Lenę. Dumny tata na antenie programu "The Good, The Bad & The Rugby" wyznał, że po cichu liczy na syna. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana:

Chciałbym tym razem chłopca. Mam dwie dziewczyny, chciałbym chłopca. Pokocham dziecko, niezależnie od tego czy będzie chłopcem, czy dziewczynką, ale proszę, bądź chłopcem!

Nowy potomek Zary i Mike’a będzie dziewiątym już prawnukiem królowej Wielkiej Brytanii. 

Zobacz też: Księżniczka Eugenia w ciąży podjęła zaskakującą decyzję o Royal Baby. Wzięła przykład z Meghan Markle

Kim jest Zara Tindall?

Zara Tindall podobnie jak jej mąż jest sportowcem. Od 3 roku życia uprawia jeździectwo, którym pasjonowali się też jej rodzice. Reprezentowała Wielką Brytanię na letnich igrzyskach olimpijskich w 2012, gdzie zdobyła srebrny medal w konkurencji drużynowej (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego). Jest również mistrzynią świata w jeździectwie (Akwizgran 2006) oraz trzykrotną mistrzynią Europy (2005-2007). Zara Tindall znana jest również ze wspierania (również jako ambasador) licznych akcji charytatywnych, a z zawodu jest fizjoterapeutką (studia na tym kierunku ukończyła na Uniwersytecie w Exeter). Tindall jest 18 w kolejce do tronu brytyjskiego, lecz od urodzenia nie nosi tytułów szlacheckich - formalnie nie jest członkinią Royal Family. 

 

Zobacz także: