Anja Rubik w najnowszej sesji dla Zary

Topmodelkę możemy oglądać w najnowszej sesji promującej nadchodzącą kolekcję Zary. Nie jest to pierwsza współpraca marki z modelką. Mogliśmy podziwiać ją w zeszłorocznej kampanii jesień zima 2018/2019. Czym jeszcze zajmuje się modelka? Anja aktywnie włącza się w akcje społeczne i konsekwentnie stara się zwiększać świadomość seksualną wśród Polaków. Napisała książkę „#sexedpl”, w której w czytelny sposób można przeczytać o najważniejszych rzeczach dotyczących seksu. Nie zapominajmy o jej głównym źródle popularności czyli modelingu. Jest jedną z topowych modelek na całym świecie. Sam Karl Lagerfeld powiedział o niej, że jest "najpiękniejszą Polką na świecie".  

Zara: kampanie

Zara to bardzo popularna hiszpańska marka, zapraszająca do współpracy rozpoznawalne modelki. Co ciekawe nie ogranicza się do młodych kobiet i coraz częściej decyduje się na dojrzałe twarze. W ich kampaniach mogliśmy obserwować wiele znanych twarzy. Należą do nich Anja Rubik, a także Stella Tennant czy Małgorzata Bela.

Zara jesień 2019: sesja reklamowa z Anją Rubik

Zara w najnowszej sesji zdjęciowej zdecydowała się po raz kolejny podjąć współpracę z polską modelką. Był to strzał w dziesiątkę! Delikatny praktycznie niewidoczny makijaż, uchwycona na zdjęciach lekkość tkanin, ponadczasowość kroju ubrań i Paryż w tle. To musiało się udać. Sesja jest zatytułowana „Back to minimal” i możemy zauważyć mocne powiązanie zdjęć z tytułem. Czarno – białe minimalistyczne, a jednocześnie bardzo zmysłowe zdjęcia sprawiają, że z łatwością zapominamy, iż mamy do czynienia z kampanią hiszpańskiej marki. Głównymi elementami z najnowszej kolekcji jesień zima 2019/2020 są płaszcze, garnitury i sukienki. Sesja powstawała na ulicach Paryża i w studiu fotograficznym.

Jak Wam się podoba Anja Rubik w najnowszej sesji jesień zima 2019/2020?