Trendy wnętrza wiosna 2018

Zgodnie z najnowszymi trendami na eko tkaniny (len, wiklina, bawełna) w naszych wnętrzach oraz szczyptę etno stylu, w Zara Home na wiosnę 2018 dostaniemy sporą dawkę pięknej naturalności. " Len był pierwszym włóknem, z którego wytwarzano tkaniny. Uważany jest za najbardziej wytrzymałe włókno naturalne na świecie. Jego wygląd, wykończenie z efektem sprania oraz przyjemne, modne w tym sezonie kolory odmienią Twój relaks. Nasze propozycje produktów z lnu są nie tylko ładne i szykowne – len jest miękki i delikatny dla skóry, a także posiada właściwości termoregulacyjne.", mówią projektanci Zara Home o swojej fascynacji tą naturalną tkaniną.

Wpisuje się to w duży trend w wystroju wnętrz na wiosnę 2018 - japońskie wabi-sabi. Paleta kolorów w wabi-sabi to głównie paleta bieli i kolory ziemi, dzięki bazowaniu na naturalnych materiałach (drewno, len, bawełna, wiklina, kamień), a liczy się nie samo wnętrze, a człowiek, który je zamieszkuje.

Ręcznie robiona ceramika wiosna 2018

Świetnie wygląda też i wpisuje się w trendy ręcznie robiona ceramika - nieregularne talerze, dzbanki, wazony, kubki w ręcznie malowane wzory, wypalane w piecu. Do tego boho pledy z frędzlami i haftami - to dodatki, które potrafią zmienić całe wnętrze, a wysiłek włożony w aranżację jest niewielki.

My się zakochałyśmy w tej kolekcji Zara Home wiosna 2018!