Jak działa iRobot Roomba Combo?

Wielozadaniowość i gotowość do pracy w każdej chwili. Właśnie tego oczekuje się od nas podczas pracy w domu, a przecież nasze obowiązki nie kończą się z wybiciem godziny 17. Nowoczesne sprzęty domowe pomogą zaoszczędzić Ci cenny czas. A ten możesz spożytkować w zdecydowanie przyjemniejszy sposób niż odkurzając i myjąc podłogi. Nowoczesny robot iRobot Roomba Combo jest pierwszym robotem w gamie producenta, który wykonana całą żmudną pracę za Ciebie — jednocześnie odkurzy i umyje Twoje podłogi.

Odkurzanie nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze. iRobot Roomba Combo poradzi sobie z każdą podłogą. Czyszczenie dywanów, paneli, twardych podłóg czy najmodniejszego ostatnio lastryko nie jest wyzwaniem. Szczotka iRobot Roomba Combo została zaprojektowana w kształcie litery V, aby bez wysiłku skutecznie oczyścić najbardziej problematyczne powierzchnie w Twoich czterech kątach.

Możesz mieć pewność, że Twoja podłoga będzie lśnić jak nigdy, bo iRobot dotrze w każdy kąt i narożnik. Wynika to ze specjalnej kontrukcji urządzenia, które zostało wyposażone w szczotki do sprzątania przy krawędziach. Choć system mopowania wykorzystuje aż trzy tryby, mycie podłóg z iRobot Roomba Combo nie mogłoby być prostsze. Nakładka z mikrofibry o specjalnej teksturze poradzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Ścieżka, którą porusza się robot jest liniowa — czujniki śledzenia podłogi nawigują zarówno po dywanie, jak i po twardej podłodze, aby zadowolić największych czyściochów.

Sprzątanie dopasowane do Twojego stylu życia

Robot odkurzający wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom. Możesz zaprogramować iRobot Roomba, aby jak najbardziej pasował do Twojego stylu życia, a wszystko za pomocą specjalnej aplikacji iRobot Home. Chcesz sprzątać przedpokój każdego dnia o 18, gdy buty wszystkich członków Twojej rodziny trafiają do szafki w przedpokoju — kilka kliknięć w aplikacji, a robot odkurzający sam rozpocznie sprzątanie każdego dnia o tej godzinie. Podczas gotowania obiadu rozsypałaś po podłodze mąkę? iRobot możesz aktywować, nawet gdy masz zajęte ręce — współpracuje z Asystentem Google i Alexą.

iRobot wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom. Uczy się od Ciebie — zapamiętuje nawyki związane ze sprzątaniem i sugeruje indywidualne harmonogramy sprzątania, które spełnią Twoje wszystkie wymagania. Robot sprzątający podpowiada również rozwiązania, o których możesz nawet nie pomyśleć. Dodatkowe sprzątanie w okresie alergicznym, czy spersonalizowane sugestie sprzątania. Twój ukochany, czworonożny członek rodziny właśnie zaczął gubić sierść? iRobot Roomba przypomni Ci o nadchodzącym sezonie linienia. 

iRobot potrafi jeszcze więcej. Przekonaj się sama. Odwiedź stronę irobot.pl.