Taniec na rurze atrakcją dla seniorów

W sieci furorę robi filmik z domu starców. Nie jest to zwyczajny filmik, a wręcz niespotykany bowiem zamówiono do domu starców tancerkę tańczącą na ... rurze.

Wideo robi furorę w sieci i nie ma co się dziwić. Seniorom tak spodobał się występ, że sami postanowili spróbować pole dance.

Norweska tancerka Embla Berglia zamieściła na swoim Tik Toku wideo z występu w domu opieki społecznej, gdzie została zaproszona. Jak przyznaje na początku była sceptycznie nastawiona na zaproszenie. Finalnie dała się przekonać i dzisiaj nie żałuje tej decyzji.

Embla uprawia pole dance czyli taniec na rurze. Jeśli ktoś kiedyś chociaż raz to próbował, to wie, jakiej siły i sprawności wymaga ta dyscyplina. Akrobacje robią niesamowite wrażenie i według wielu są rodzajem sztuki. Skąd pomysł, żeby właśnie seniorom zaprezentować taki pokaz nie wiemy. Jedno jest pewne, śmiałkowie chętnie próbowali swoich sił na rurze.

Filmik z występu Embli w domu starców robi furorę i ma już ponad 16 milionów wyświetleń.

To Cię może zainteresować:

Internauci zachwyceni reakcją seniorów

Internauci, którzy obejrzeli nagranie nie mogą wyjść z zachwytu. Wciąż rośnie liczba polubień, która przekroczyła ponad 4 miliony. W komentarzach piszą, że to jedno z ulubionych nagrań w sieci, a seniorzy są "uroczy".

Zobacz także:

A Wy co myślicie o takiej formie zapewnienia rozrywki seniorom?

@embla.pole ❤️ #poledance #polelife #seniors #poleheels ♬ A Thousand Material Gworls - Bobby Marks

Zobaczcie więcej występów Embli w naszej galerii