Doskonale rozumie to polska marka Nancy Accessories, która w tym sezonie do swojego, szerokiego asortymentu personalizowanych akcesoriów dodaje możliwość zamówienia nowoczesnej, marmurkowej walizki. Ten niezbędnik, każdego podróżnika to połączenie najwyższej klasy designu wraz z wygodą. Ułatwi ci ona rzucenie się w wir letnich podróży oraz z pewnością pozazdrości ci jej niejedna fashionistka.

 

   
Solidna konstrukcja sprawi, że walizka będzie ci towarzyszyć na bardzo długo. Najnowsza kolekcja bagażu została wykonana z odpornego na zniekształcenia materiału. Wyposażona została w cztery pojedyncze, solidne kółka, które obracają się o 360°. Ponadto walizka posiada wysuwany, teleskopowy, aluminiowy stelaż pozwalający dostosować wysokość rączki do wzrostu. Ma ona dużą pojemność przy niewielkich gabarytach, w którym znajdują się dodatkowe dwie zapinane przegródki w każdej z komór, podzielona jest na dwie 

komory. Całość zabezpieczona została szyfrowanym zamkiem. Wszystkie te cechy sprawią, że funkcjonalność walizki ułatwi nam podróżowanie. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych, opierających się na marmurkowym wzorze, który stał się znakiem rozpoznawczym marki i cieszy się dużym uznaniem wśród stałych klientów. Czarna i biała wersja idealnie odzwierciedla klasyczny i elegancji szyk, którym mogą cieszyć się mężczyźni, jak i kobiety, zaś trzecia bardziej kolorowa wersja przywodzi na myśl błękitne letnie niebo. Warto wspomnieć, że i tym razem Nancy Accessories umożliwia spersonalizowanie produktu, tak by odzwierciedlał naszą osobowość i pozwolił nam wyróżnić się z tłumu. Za  dodatkową opłatą możemy nadrukować front walizki wszystkim tym, na co mamy ochotę, od cytatów, po imię i nazwisko czy nick. Z pewnością z taką wyjątkową walizką z łatwością podbijesz nowe horyzonty.

     


Najnowsza kolekcja walizek marki Nancy Accessories to przekrój najmodniejszych trendów, ponadczasowych klasyków oraz design, który łączy się z wygodą. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi dla każdego z nas proces pakowania od dziś będzie kojarzył się z nutką ekscytacji. 

 

Zobacz także: