Wyprzedaż Zara lato 2021: jakie kroje i wzory będą modne w tym sezonie?

Na tę wyprzedaż czekałyśmy jak deszcz w to upalne lato! Zara, hiszpańska sieciówka, ruszyła z letnią edycją wyprzedaży i jak zwykle czujemy się jak dziecko w sklepie ze słodyczami. Jakie kroje zwróciły naszą uwagę w tym sezonie? Na jakie modele i wzory sukienek będą polować dziewczyny z branży: redaktorki mody, stylistki, influencerki? 

Postaw na wzory i kroje, które przywołają klimat wakacji ze słonecznej Toskanii i Włoch. My będziemy polować na sukienki w retro stylu: w vintage kratkę gingham, uroczą francuską kratkę vichy czy owocowe printy a la sukienki marki Rouje - francuskiej it-girl, Jeanne Damas. 

Przygotuj się na lato w znaku Wodnika - w Zarze znajdziesz kwieciste modele maxi sukienek, robionych na szydełku (totalny hit!) oraz tych w psychodeliczne wzory jak z kalejdoskopu.

ZOBACZ NASZE TYPY SUKIENEK Z WYPRZEDAŻY ZARA LATO 2021!

Wolisz bardziej zachowawczy styl rodem z wybrzeża Amalfii - poluj na białe popelinowe sukienki z haftami, falbankami i kołnierzami XXL. W Zarze znajdziesz też kilka modeli sukienek baby doll, niezawodnych w lipcowo-sierpniowe upały. 

Sukienki z wyprzedaży Zara lato 2021: kratka vichy, tie-dye, styl tenisowy

Letnia wyprzedaż Zary to świetna okazja, by uzupełnić popandemiczne braki w naszych szafach. Nic też nie poprawia tak humoru, jak nowa sukienka i okazja do jej założenia. Jeśli chcesz rozsądnie przebrnąć przez oferty z sieciówkowej wyprzedaży i kupić to, co naprawdę ci się przyda, czego  potrzebujesz i co wpisze się w aktualne trendy, kieruj się naszymi poradami i propozycjami z GALERII.