Pierwszym partnerem Klarny w Polsce był H&M, lecz dzisiaj, zaledwie po roku działania firmy w Polsce, znajdziemy ją już w ponad 4 tysiącach sklepów internetowych, w tym tych najbardziej znanych, takich jak Reserved, Sinsay, House, Mohito, Cropp,  About you, Adidas, Pandora, Etam oraz polskie modowe marki jak na przykład Ania Kuczyńska, Moliera2.com, Kubota, TheOdderSide, 303Avenue, Local Heroes, Balagan Studio. Listę wszystkich sklepów znajdziesz TUTAJ. Nazwę usługi zna już każdy, lecz nie każdy wie, jak działa Klarna. 

Jak robić zakupy z Klarną?

To pytanie zadaje sobie większość miłośniczek i miłośników zakupów przez internet. Klarna to nic innego jak dodatkowa metoda płatności dodana w sklepie internetowym na etapie finalizacji zamówienia. Wybierając Klarnę, dostaniemy kupione produkty w standardowy sposób, zyskując jednak do 30 dni na spłatę należności. Znacznie ułatwia to proces odzyskiwania „zamrożonych” środków, jeśli na przykład jeden z towarów nie będzie nas satysfakcjonował i zdecydujemy się go zwrócić. Na zlecenie firmy zostały wykonane badania, które sprawdziły preferencje zakupowe Polaków. Okazuje się, że sprawdzenie produktu przez płatnością jest kluczowe dla konsumenta. Korzystając z Klarny po prostu nie płacimy od razu, więc nie musimy martwić się zwrotem. To proste, bezpieczne i bardzo wygodne!

Co ważne, Klarna nie pobiera od kupujących żadnych dodatkowych opłat, jeśli spłacimy nasze należności w terminie 30 dni. To przejrzysty i prosty sposób dokonywania transakcji, który daje nam same benefity. Dodatkowo jeśli potrzebujemy więcej czasu, możemy bezpłatne przesunąć płatność o kilka dodatkowych dni w aplikacji Klarna.  

Gdzie można płacić Klarną?

Tę metodę płatności znajdziecie w coraz większej ilości e-sklepów. Zwykle informacja o współpracy z Klarną pojawia się na stronie głównej, lecz dla potwierdzenia warto zwrócić uwagę na metody płatności dostępne w koszyku lub odwiedzić stronę internetową.

Dla ułatwienia i usprawnienia procesu zakupowego, Klarna oferuje również swoim użytkownikom aplikację mobilną. Znajdują się w niej informacje o promocjach, spadkach cen obserwowanych produktów, najnowszych trendach modowych i dodatkowe przydatne informacje. W aplikacji można również śledzić status swoich należności, by nie przegapić terminu ich spłaty.

Klarnie zaufały miliony użytkowników, a jej rozwój w Polsce nie zwalnia. Dołącz do zadowolonych klientów i przetestuj Klarnę już teraz!

Zobacz także: