WOŚP: najlepsze aukcje

Jak co roku orkiestra gra w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku już po raz 26. zbierane są pieniądze na szczytne cele, tym razem na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Również i tym razem na aukcjach WOŚP pojawiły się wyjątkowe rzeczy, które można licytować i wspomóc akcję.

Wybrałyśmy dla was najciekawsze aukcje, które pojawiły się na WOŚP:

1. Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej

Tenisistka Agnieszka Radwańska do tej pory wspierała akcję i przekazywała atrybuty sportowe. Tym razem zaskoczyła wszystkich i przekazała na WOŚP swoją suknię ślubną zaprojektowaną przez Agnieszkę Maciejak i dwa welony wysadzane kryształkami Svarowskiego. Suknia ślubna Agnieszki Radwańskiej utkana jest z jedwabnej siatki i ,,piórkowanej" organzy i zdobiona kwiecistymi motywami ciętymi z francuskiej koronki oraz haftowana tysiącami szklanych paciorków.

2. Konstytucja RP z podpisem Aleksandra Kwaśniewskiego

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski podarował na WOŚP Konstytucję RP z osobistą dedykacją. Egzemplarz oprawiony jest w twardą okładkę.

3. Polonez Filipa Chajzera

Dziennikarz Filip Chajzer postanowił przekazać w tym roku swój ukochany Polonez z 1997 roku. Samochód jest wyposażony w klimatyzację i nowe opony. To prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Polonez Filipa Chajzera jest jedną z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

4. Gitara Slasha

Gitara Gibson Les Paul Standard 2016 zaprojektowana przez Slasha z Guns’n’Roses i ręcznie malowana przez Szymona Chwalisza bije rekordy popularności na aukcjach WOŚP.

5. Sylwester z Lejdis

Pamiętacie, jak Iza Kuna, Magdalena Różdżka, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska w filmie "Lejdis" organizowały sobie Sylwestra w wakacje? Dla WOŚP zrobią to jeszcze raz oczywiście z osobą, która wygra aukcję.

6. Glany Jurka Owsiaka

Jurek Owsiak przeznaczył w tym roku na WOŚP swoje czerwone glany w stylu Dr. Martens i w rozmiarze 43, które otrzymał w prezencie od łódzkiego szewca.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie rzeczy przeznaczone na aukcję WOŚP. Macie jakieś swoje typy?