Wysoka brunetka o bardzo kobiecym, ale wciąż trochę nonszalanckim sposobie bycia, zakochana po uszy w pochodzącym z Francji mężu i odważnie prowadząca niełatwy w Polsce modowy biznes. Magda Magnon, właścicielka marki Madelle Varsovie, (która w ofercie ma nie tylko kwieciste zwiewne sukienki, ale też dobrze skrojone marynarki i płaszcze), ma w sobie coś, co hipnotyzuje.

Sama długo myślała o tym, czy rzucić dobrze płatną pracę w korporacji i rozwinąć skrzydła samodzielnie, w biznesie, który ceniła, ale nie miała z nim wiele wspólnego. Siłę dał jej Luc, jej mąż, który do Polski przyjechał kilka lat temu i nie wyobrażał sobie pracy bez pasji. Sam więc zaryzykował i otworzył Krem, francuskie bistro w sercu Warszawy. Zawsze też przekonywał Magdę, żeby próbowała i robiła to, w czym czuje się dobrze. Madelle Varsovie powstało z czystej miłości, choć jego właścicielka musiała stawiać biznes małymi kroczkami. Niewielki butik na Powiślu to jeden z nich, a Magda jest z własnego miejsca bardzo dumna. Daje klientkom coś, czego nie mają wielkie sieciówki - mile spędzony czas, jak na kawie z przyjaciółką i naprawdę dobrą jakość.

W naszym nowym cyklu Women's Voices Magda dała się namówić na opowieść o pasji, miłości i życiu, które potrafi być totalnie nieprzewidywalne.