Decyzja Wojciecha Manna o odejściu po 55 latach z Trzeciego Programu Polskiego Radia zasmuciła, ale nie całkiem zaskoczyła wiernych słuchaczy dziennikarza. Jak się jednak można było spodziewać, legenda polskiego radia nie zamierza próżnować, ale dalej dzielić się swoją wiedzą i wielką pasją do muzyki. Wojciech Mann założył konta w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie @wojciechmannofficial ma już 17 tys. obserwatorów, a jego pierwszy wpis zebrał ponad 800 zachwyconych jego obecnością w sieci followersów. Czy kryją się za tym jakieś większe zawodowe plany dziennikarze?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję

Post udostępniony przez Wojciech Mann (@wojciechmannofficial) Mar 13, 2020 o 6:56 PDT

Czy Wojciech Mann wróci do radia?

Jak przekonuje dziennikarz, praca w radio, to jego wielka miłość. Za decyzją Wojciecha Manna stoi niezgoda na polityczne, a co za tym idzie kadrowe zmiany. Szala goryczy i niesprawiedliwości przelała się, gdy na początku marca zwolniona została współprowadząca z nim audycje, Anna Gacek. Wtedy to podjął ostateczną decyzję o odejściu z radia. Mann nie wyklucza jednak powrotu jeśli w przyszłości kierownictwo Polskiego Radia ulegnie zmianie. Na razie wraz z synem oraz swoim menadżerem - Marcinem Mannem postanowił poświęcić uwagę sieci. Wkrótce oprócz konta na Instagramie i Facebooku ma pojawić się jego kanał na YouTubie. Musimy przyznać, że to cudowne remedium na trudne czasy i domową kwarantannę.

Co na to pierwsi obserwatorzy nowych kont  Wojciecha Manna w social mediach ?

"Panie Wojtku czekam na Pana. Zawsze towarzyszył mi Pan w piątkowe poranki. „W tonacji trójki” z Panem i Anią było obowiązkowym punktem programu. Nie zgadzam się."

"Twarz i głos mojego dzieciństwa. Nieodłączny towarzysz wielu podróży, deszczowych wieczorów przy winie, ciezkich dni w pracy. Wyczekiwany; z siłą charakteru i poczuciem humoru rozwiewajacym czarne chmury czasem podłej rzeczywistości. Czapki z głów panie i panowie. Człowiek legenda."

"Kiedyś słuchałam non stop trójki, potem wybiórcze programy czekając na piątkowe poranki, niedzielne przedpołudnie, poniedziałkowe wieczory i wtorkowe popołudnie teraz #kogonieslychac już nie ma chyba kogo. Dziękuję!"

"Dziękuję Panu szczególnie za wszystkie piątkowe poranki na które czekałam cały tydzień. Bez Pana tydzień był nieważny. Ale może " jak wszystko dobrze się ułoży" wróci dawna Trójka .Bardzo na to liczę i dziękuję Panu!"