Wiosenny trencz Małgorzaty Rozenek: fanki zakochały się w tym wyjątkowym modelu klasycznego płaszcza! 

Małgorzata Rozenek lubi się wyróżniać, dlatego nawet klasyczny trencz wybiera taki, by odbiegał od konwencjonalnych modeli najpopularniejszego modelu płaszcza na wiosnę. Gwiazda wrzuciła na swój instagramowy profil stylizacji z trenczem w roli głównej, którym zachwyciły się jej obserwatorki. Obszerny, długi model płaszcza w odcieniu ciepłej szarości pochodzi z kolekcji jej autorskiej marki Mrs.Drama.

Małgorzata Rozenek męski oversizowy trencz zestawiła z lookiem w podobnych jasnych kolorach: z supermodnymi spodniami o szerokich nogawkach, koszulą i loardsami. Gwiazda wygląda bardzo wiosennie i stylowo. A do tego jej look jest bardzo absolutnie ponadczasowy.

Wiosenny trencz Małgorzaty Rozenek: gdzie znajdziesz podobne modele?

Wiosenny trencz w brytyjskim stylu to absolutny must-have w wiosennej garderobie. Jest niezwykle praktyczny i multifunkcyjny. Pasuje zarówno na bardziej eleganckie okazje, jak i na mniej formalne spotkania. Instagramerki nauczyły nas nosić trencz w codziennych stylizacjach - do dresów, sneakersów i czapki z daszkiem. Ale ten wiosenny płaszcz świetnie komponuje się też ze stylizacją w stylu boho - do kwiecistych maxi sukienek i kowbojek. Czy przekonałam was już, że trencz to absolutnie niezbędny element wiosennej szafy?

W tym sezonie najmodniejszy krój trencza przypomina ten, jaki zaprezentowała Małgorzata Rozenek. Wybieraj modele w beżach, złamanej bieli, szarościach i graficie. Nie bój się oversizowych modeli, o męskim kroju, długich, z potężnymi połami, którymi zakryjesz się w chłodniejsze wiosenne dni. Możesz taki płaszcz nosić z przewiązanym paskiem. Nasze ukochane trencze znajdujemy w second-handach - mają niepowtarzalny klimat lat 80./90., ale świetnie gatunkowe trencze znajdziesz też np. w kolekcji marki Elementy. Model Wanda to absolutny bestseller!