Wiosną wprowadzamy zmiany w naszych szafach
Na kilka kolejnych miesięcy możemy zapomnieć o grubych płaszczach, czapkach, rękawiczkach i kozakach. Ich miejsce zajmują lekkie płaszczyki, przewiewne kurtki, cienkie, kolorowe szale, szpilki lub baleriny. Przed rozpoczęciem wiosennego sezonu przeglądamy szafę i sprawdzamy stan garderoby. A może trzeba wybrać się na małe zakupy? Sezon wiosna-lato w sklepach już w pełni. Wystawy nęcą intensywnymi kolorami, a wzrok przyciągają odważne kreacje.

Moc kolorów
Na wybiegach znanych projektantów królują intensywne kolory. Ostre, zdecydowane barwy takie jak turkus, chaber, amarant, pomarańcz – to hity ostatnich miesięcy. Ciemniejsze odcienie takie jak granat, czerń, grafit – stanowią w tym sezonie dodatki, które idealnie komponują się z kreacjami w intensywnych, jaskrawych kolorach. Nie rezygnujemy więc całkowicie z ciemnych barw, zmieniamy tylko proporcje. Karmazynowa sukienka z czarną marynarką lub ciemno-granatowe dżinsy z żółtym płaszczykiem i kolorowym szalem idealnie wpiszą się w kanon tego sezonu.

Wiosna i lato, to czas na zabawę modą i kolorami!
Intensywne, mocne kolory wymagają szczególnej dbałości. Dlatego na straży naszej szafy powinna stać Rexona Crystal – antyperspirant, który dzięki innowacyjnej formule nie pozostawia białych śladów na ubraniach, dodatkowo zapewniając niezawodną, 24-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem. Rexona Crystal to niewidoczna ochrona. Udoskonalona formulacja produktu, sprawia, że jeszcze lepiej rozprowadza się on na skórze pod pachami, nie osypuje się i na dłużej tam pozostaje. Dzięki temu bez obaw możemy nosić wszystkie kolory wiosny i lata, na żadnym z nich nie zauważając białych śladów.
Cieszmy się wiosną!


Rexona Crystal występuje w trzech aplikatorach: spray, sztyft, kulka.
Pojemność: spray 150ml, kulka 50ml, sztyft 40ml
Cena: ok. 10zł.