Wiosenna sukienka w groszki w stylu Kate Middleton. Ten model do złudzenia przypomina legendarną kreację Lady Diany!

Kate Middleton zawsze cieszyła się sympatią rodaków, którzy cenią księżną Cambridge za naturalność, skromność i duże wyczucie stylu. Każda jej stylizacja przy okazji publicznych wystąpień jest szeroko komentowana i oceniana. Zdarza się, że Kate na ważne uroczystości wybiera sukienki z sieciówek, a niektóre z kreacji zakłada kilkukrotnie, co do tej pory nie mieściło się w głowie znawcom królewskiej etykiety. Tym razem księżna pojawiła się wraz z Williamem i dziećmi w Opactwie Westminsterskim, na nabożeństwie dziękczynnym za zmarłego rok temu księcia Filipa. Wyglądała olśniewająco w eleganckiej sukience w groszki!

Księżna Kate na rodzinną ceremonię wybrała długą czarną sukienkę w białe groszki ze stójką. Najbardziej efektownymi elementami, tej z pozoru klasycznej sukienki, były ozdobne guziki na ramionach, bufiaste rękawy, obniżona talia oraz rozcięcie. Ten model pochodzi z kolekcji Alessandry Rich. Kate dobrała do niego kapelusz z szerokim rondem, przez co jej stylizacja przypomniała nam o jednym z najbardziej legendarnych looków Lady Di

Czyżby Kate inspirowała się stylem Diany Spencer?

Wiosenna sukienka w groszki w stylu Kate Middleton. Gdzie kupisz najpiękniejsze modele sezonu?

Sukienki w groszki to jeden z najpopularniejszych wiosennych modeli, jaki powtarza się w każdym sezonie. Sukienka w ten uroczy print nawiązuje do romantycznego stylu Paryżanek i może być stylizowana na wiele sposób. Od skórzanej ramoneski czy sportowej bomberki lub vintageowy kardigan w stylu Alessandro Michele, po szpilki, kowbojki czy martensy.  

Sukienka w groszki to jeden z must have, kóry przyda się w każdej garderobie - jest jak mała czarna czy klasyczny trencz. Nie wyjdzie nigdy z mody, a liczba wariantów pozwoli nam na niezliczoną ilość zestawień. Wybór pragmatyczny, tak jak i podejście do mody księżnej Kate, z której warto brać przykład.