Wiosenna kurtka skórzana Kasi Sokołowskiej - retro styl i modny krój 

Kasia Sokołowska od czasu ogłoszenia wieści, że spodziewa się dziecka, na swoim Instagramie publikuje zdjęcia, od których bije totalny spokój i relaks. Gwiazda, która do tej pory nie pozwalała sobie na lukę w grafiku, zwolniła tempo. Sokołowska daje sobie więcej czasu na odpoczynek i korzysta z wiosennego słońca. 

Stylizacje Kasi Sokołowskiej, w których się ostatnio pokazuje w mediach społecznościowych zdecydowanie odpowiadają jej stylowi życia. Swoboda i luz to priorytety dla reżyserki pokazów mody i jurorki lubianego programu "Top model". 

Na wiosenny spacer w pierwszych promieniach słońca przyszła mama założyła luźną stylizację w jasnych odcieniach fioletu i niebieskiego. Skórzana kurtka w liliowym kolorze podbiła nasze serca.

Model, który wybrała Kasia Sokołowska nawiązuje do stylistyki lat 80. - wydłużony, oversizowy krój, podszewka, widoczna na podwiniętych rękawach (tak, jak to robiły nasze mamy!), podniesione, pikowane ramiona i ten kolor! Rozbielony fiolet to jeden z najmodniejszych kolorów wiosny i lata.

Model kurtki Kasi Sokołowskiej pochodzi z kolekcji MMC Studio, ale mamy przeczucie, że podobną skórzaną kurtkę najlepsze poławiaczki pereł mogłyby wyszperać w second-handzie. Znalazłyśmy dla was podobne modele wiosennej kurtki ze skóry

Wiosenna kurtka skórzana Kasi Sokołowskiej - retro styl i modny krój 

Jesteśmy totalnie zauroczone stylizacją Kasi Sokołowskiej, szczególnie liliową kurtką gwiazdy. Skórzane kurtki to ponadczasowy element garderoby, który ma swoje lepsze i gorsze momenty. W tym sezonie wychodzą z cienia i znów wracają do mody. Wszystko za sprawą influencerek, które od kilku sezonów przywracają utraconego blasku skórzanym ramoneskom, marynarkom, motocyklowym kurtkom, płaszczom i katanom.

Zobacz także:

Kasia Sokołowska zdecydowała się na unikatowy ejtisowy krój wiosennej skórzanej kurtki w kolorze lilac, bo mocne, odważne kolory rządzą w tym sezonie. 

Ale wielbicielki klasyki też znajdą coś dla siebie - w kolekcjach sieciówek i sklepów online znajdą ogromny wybór skórzanych klasycznych kurtek w kolorze matowej lub połyskującej czerni, bordo i brązach.