Zmysłowa grzywka

Wilgotne włosy spryskaj lotionem do stylizacji. Susz je na okrągłej szczotce o średniej grubości, końcówki kosmyków wywiń. Włosy od czubka głowy zaczesz na czoło, modeluj grzywkę, kierując pasma nieco na bok i lekko podwijając końce. Przeczesz fryzurę grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach, lekko polakieruj.
Z motylkiem
Jeśli nie lubisz rozpuszczonych włosów zepnij je elegancką klamrą. www.hanacollection.pl, 63 zł

W powodzi loków

W wilgotne, naturalnie kręcone włosy wmasuj odrobinę mleczka prostującego – dzięki temu loki będą ładnie się układały. Wysusz suszarką z dyfuzorem, nastawiając ją na najlżejszy nawiew. Utrwal fryzurę, wygniatając kosmyki palcami zwilżonymi w tym samym mleczku.
Blask cyrkonii
Ozdobny grzebień do podpięcia loków. Bijou Brigitte (www. bijou-brigitte.com), ok. 30 zł.

Miękko opadajace pukle

Wmasuj w wilgotne włosy fluid poprawiający skręt kosmyków i chroniący przed temperaturą suszarki. Zrób przedziałek pośrodku głowy i modeluj poszczególne pasma, nawijając na okrągłą szczotkę. Polakieruj.
W pastelach
Klamrą ozdobioną kwiatkami możesz podpiąć długą grzywkę. www.hanacollection. pl, 46 zł.

Artystyczny nieład

W mocno wycieniowane i wystrzępione włosy wgnieć mocno utrwalającą piankę. Susząc kosmyki z boków głowy, zaczesuj je palcami do przodu. Grzywkę skieruj na twarz, a jej końce wywiń na bok na szczotce. Gotową fryzurę roztrzep palcami i polakieruj.

Romantyczne sprężynki

Na umyte, naturalnie kręcone włosy nałóż odżywkę i spłucz. Osusz kosmyki ręcznikiem i wgnieć w nie mleczko wygładzające. Nie rozczesuj, wysusz suszarką nastawioną na lekki nawiew i letnią temperaturę. Rozdziel pukle palcami, polakieruj.

Podkręcone końcówki

Wysusz włosy, przeczesując je grzebieniem i podkręcając grzywkę na okrągłej szczotce. Kosmyki znad uszu dziel na pasma szerokości ok. 2 cm i skręcaj na średniej grubości lokówce. Każdą sprężynkę lakieruj zaraz po odwinięciu.

Równo i gładko

Rozprowadź na włosach krem modelująco-wygładzający. Zrób pośrodku przedziałek. Podwiń końcówki kosmyków na grubej okrągłej szczotce. Fryzurę wygładź grzebieniem i polakieruj.
Kwiaty we włosach
Różowe wsuwki dodadzą fryzurze świeżości. www.bizu4u.pl, 16,99 zł/2 szt.

Precyzyjne cięcie

Wysusz włosy, przeczesując je szeroką płaską szczotką. Całość wygładź prostownicą, szczególnie starannie ułóż grzywkę. Kosmyki przy policzkach delikatnie roztrzep i polakieruj.
Kwietne pąki
Złota spinka z metalu. Idealnie pasuje do jasnych włosów. www.hanacollection. pl, 29 zł.

Zalotne kosmyki

W wilgotne włosy wetrzyj piankę modelującą i układaj pasma na średniej grubości okrągłej szczotce, delikatnie je skręcając. Trochę mocniej podwiń kosmyki z grzywki. Potem roztrzep je i polakieruj.

Wytworne sploty

W lekko wilgotne pasma wmasuj lotion utwalający loki. Z boku zrób nieregularny przedziałek i wysusz włosy, podwijając je na okrągłej szczotce. Końcówki kosmyków skręć na lokówce i rozczesz palcami. Polakieruj.

Lśniacy bob

Tył fryzury mocno podwiń na okrągłej szczotce, tak by włosy się uniosły. Zaczesz grzywkę i całość wygładź gęstym grzebieniem. Utrwal nabłyszczającym lakierem.
Łańcuch serc
Ręcznie malowana spinka. Podepnij nią włosy zaczesane na bok, www.hanacollection.pl, 35 zł

Zdjęcia:
Zmysłowa grzywka - Jean Louis David
W powodzi loków - Tim Scott - Wright at Lisa - Shepherd Salon
Miękko opadajace pukle - Robert Eaton at Russell Eaton for L'oreal professionel
Artystyczny nieład - Camille Albane, Dessange
Romantyczne sprężynki - Dessagne
Podkręcone końcówki - Steve Lupton Altered Image for Clynol
Równo i gładko - Camille Albane, Dessange
Precyzyjne ciecie - Frank Provost
Zalotne kosmyki - Dessange
Wytworne sploty Frank Provost
Lśniacy bob - Balmain Global Artistic Team Paris