WEŹ UDZIAŁ w konkursie #ambasadorkaBielenda2019. Główną nagrodą jest gwiazdorski kontrakt z marką Bielenda. Otrzymasz również nowy iPhone (w pakiecie ze smartwatchem), który pozwoli Ci dzielić się wszystkimi wrażeniami jako #ambasadorkaBielenda2019. To może być właśnie Twój rok!

Zasady? To proste!
1. ŚLEDŹ PROFIL
@bielenda na Instagramie
2. Na swoim profilu Instagram (musi być otwarty) PUBLIKUJ ZDJĘCIA - pokaż nam siebie z ulubionym kosmetykiem Bielenda Fresh Juice. Inspiracją zdjęć powinno być hasło: Moja przygoda z marką Bielenda!
3. Oznaczaj zdjęcia: @bielenda oraz #ambasadorkaBielenda2019 #bielenda #glamour
Masz czas do 15 maja 2019 r.


Konkursowi patronuje linia Bielenda Fresh Juice. To kosmetyki zapewniające skórze niezbędną dawkę witalności. Są one oparte na pielęgnacyjnych właściwościach bioaktywnej – bogatej w oligoelementy – wody cytrusowej i soków owocowych. Linia dostępna jest w trzech rodzajach – dopasowanych do różnych potrzeb skóry: z sokiem z pomarańczy oraz kwasem hialuronowym do cery suchej i odwodnionej, z sokiem z limonki oraz kwasem salicylowym do cery mieszanej i tłustej, a także z sokiem z ananasa oraz kwasem laktobionowym do cery pozbawionej blasku.

Zobacz jak w wyglądał finał zeszłorocznej edycji konkursu:

Przeczytaj też co o tytule #ambasadorkiBielenda2018 mówi Aleskandra Seweryn @aleksandra_seweryn. Zainspiruj się! To właśnie Ty możesz doświadczyć wszystkich tych wrażeń.

Jak wygrana w konkursie #ambasadorkaBielenda zmieniła twoje życie?
Wygrana w konkursie dodała mi dużo pewności siebie i upewniła mnie, że moja pasja może przerodzić się coś poważniejszego. To wielkie wyróżnienie być wybraną spośród tysiąca dziewczyn. Jestem bardzo dumna z tego tytułu i jest to dla mnie zaszczyt, gdy ktoś rozpoznaje mnie jako ambasadorkę marki Bielenda. Bycie na okładce magazynu Glamour i oglądanie swoich zdjęć w wielu magazynach to uczucie nie do opisania, które tylko upewniło mnie, że idę w odpowiednim kierunku w swoim życiu i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Z punktu widzenia influencerki, jakie korzyści daje udział w tym konkursie? Co miało dla Ciebie największe znaczenie?
Tytuł Ambasadorki Bielenda niesie ze sobą rosnącą rozpoznawalność, dzięki czemu moje treści docierają do coraz szerszego grona odbiorców, co pozwala mi na dalszy rozwój. Jako inluencerka szczególnie cenie sobie możliwość poznawania ludzi, którzy mnie inspirują oraz uczestniczenie w wielu ciekawych wydarzeniach.

Jakie rady mogłabyś przekazać dziewczynom, które będą brały udział w konkursie?
Jako radę, a może bardziej zachętę chciałabym szczerze zaprosić wszystkie dziewczyny, które myślą o wzięciu udziału w konkursie, żeby uwierzyły we własne możliwości i dały sobie szansę na tak cudowną przygodę, bo nic nie dzieje się samo.Regulamin konkursu znajdziesz TUTAJ.