Weź udział w konkursie #ambasadorkaBielenda. Główną nagrodą jest gwiazdorski kontrakt z marką Bielenda. Otrzymasz również nowy iPhone, który pozwoli Ci dzielić się wszystkimi wrażeniami jako #ambasadorkaBielenda. To może być właśnie Twój rok!

 

"Od dziecka marzyłam o tym, aby pracować w mediach, być na okładkach magazynów dla kobiet. W ubiegłym roku to marzenie mogło się spełnić i to aż podwójnie - wszystko dzięki konkursowi #ambasadorkaBielenda. Fantastyczny tytuł i dwie okładki Glamour, to naprawdę coś. Co zmienia się w życiu, kiedy dosięgamy jednego z naszych marzeń? Na pewno wzrasta wiara w siebie, we własne możliwości, dodaje wiatru w żale. Rok 2019 był dla mnie przełomowy pod wieloma względami, był czasem zrywania ze starymi schematami, czasem wpuszczenia odwagi do swojego życia. A w tym ostatnim na pewno pomogła mi wspaniała przygoda z marką Bielenda. Dziękuję i z całego serca zachęcam każdą dziewczynę, która zastanawia się czy warto. Wstydzisz się? Przełam to, spróbuj- bo tylko wychodząc ze strefy swojego komfortu wędrujesz dalej", wspomina zeszłoroczna laureatka konkursu.
 

Zasady? To proste!
1. ŚLEDŹ PROFIL @bielenda na Instagramie
2. Na swoim profilu Instagram (musi być otwarty) publikuj zdjęcia - pokaż nam siebie z ulubionym kremem do pielęgnacji twarzy marki Bielenda. Inspiracją zdjęć powinno być hasło: Bielenda – moje naturalne piękno.
3. Oznaczaj zdjęcia: @bielenda oraz #ambasadorkaBielenda #bielenda #glamour
Masz czas do 28 października 2020 r.

Konkursowi patronują kremy do pielęgnacji twarzy z serii Bielenda Eco Nature. To kosmetyki zapewniające skórze niezbędną dawkę nawilżenia i witalności. Znajdziesz w nich 99% składników pochodzenia naturalnego. Mają wegańskie składy i certyfikay PETA cruelty free. Dedykowane są skórze suchej i odwodnionej (linia nawilżająco-kojąca) oraz mieszanej i tłustej (linia detoksykująco-matująca). Wykorzystują formuły z roślinnymi ekstraktami - m.in. ze śliwki kakadu, mango, zielonej herbaty, jaśminu, a także z wodą kokosową.


Pamiętaj! Zdjęcia-zgłoszenia możesz wykonać z dowolnym kremem do twarzy Bielenda.

Regulamin konkursu znajdziesz TU.

Zobacz jak w wyglądał finał zeszłorocznej edycji konkursu:

Przeczytaj też, jak tytuł #ambasadorkiBielenda zmienił życie poprzedniej zwyciężczyni - Martyny Grzenkowicz @m.grzenkowicz. Zainspiruj się i weź udział w konkursie!

Zobacz także: