Weronika Zoń zdobyła serca jurorów 10. edycji programu "Top Model" podczas castingów, gdzie udało jej się zdobyć złoty bilet i trafić bezpośrednio do domu modelek i modeli. Fryzjerzy oszczędzili długich, pięknych włosów Weroniki podczas odcinka, w którym doszło do wielu głośnych i kontrowersyjnych metamorfoz m.in. Olgi Król. Modelka długo pozostawała przy swoim dziewczęcym i niewinnym wizerunku. Teraz jednak postawiła na zmiany i to jakie! Uczestniczka 10. sezonu programu TVN swoje zdjęcie po metamorfozie wrzuciła na swój profil na Instagramie i zachwyciła wszystkich.

ZOBACZ TAKŻE:

Weronika z Top Model - metamorfoza. Jak uczestniczka programu wygląda w nowym kolorze włosów?

Weronika Zoń dotychczas słynęła ze swoich długich, brązowych włosów i pełnych ust. Modelka postanowiła jednak zmienić swój wizerunek i.... została blondynką! Efektami pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, gdzie napisała: 

Pamiętajcie ze zmiany są ciekawe i potrzebne, można przez to odkrywać siebie. Jednym się spodoba innym nie i to jest fajne! 

Metamorfoza uczestniczki "Top Model" spotkała się z bardzo ciepłym odbiorem. "Z każdym zdjęciem coraz większy glow up!" - piszą zachwyceni fani.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: