"Wataha" - 3. sezon serialu HBO

"Wataha 3" już wkrótce będzie miał swoją premierę. HBO podało oficjalną datę premiery długo wyczekiwanego przez widzów serialu. Na ekranie oprócz znanych nam bohaterów zobaczymy nowe gorące nazwiska. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun serialu "Wataha 3", który uchyla rąbek tajemnicy.

"Wataha 3" - co wydarzy się w nowym sezonie serialu?

Akcja trzeciego sezonu "Watahy" zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów próbujących uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow, idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. To brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do  prokurator Dobosz, przeczuwając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie prokurator niechętnie wraca w Bieszczady.

Mimo że Rebrow wrócił do pracy w straży, to przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Nie każdy jest zachwycony jego powrotem. Wielu patrzy na niego jak na podejrzanego, działającego na granicy prawa. Na horyzoncie pojawia się nieznana postać – nowa szefowa ukraińskich przemytników – Tatiana Barkova. Rebrow ponownie stanie przed trudnymi wyborami.

"Wataha 3" - Olga Bołądź dołączyła do obsady

W trzecim sezonie "Watahy" zobaczymy obsadę znaną nam z poprzednich serii: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Jacek Lenartowicz, Dagmara Bąk, Anna Donchenko, Jarosław Boberek. W najnowszym sezonie dołączą kolejne gorące nazwiska: Olga Bołądź, Borys Szyc, rosyjska aktorka Evgeniya Akhremenko, a także Maria Maj, Filip Gurłacz, Bartek Kotschedoff, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta. Jak na razie nie wiadomo w kogo wcielą się Olga Bołądź i Borys Szyc, zwiastun też tego nie zdradza.

Serial "Wataha 3" reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Autorami zdjęć do serialu są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Zdjęcia do "Watahy 3" były kręcone od lutego do czerwca tego roku w Polsce i na Ukrainie.

"Wataha 3" - kiedy premiera?

Niedawno informowałyśmy was w naszym przeglądzie najlepszych seriali na najbliższy sezon, że już jesienią na HBO i HBO GO pojawi się trzeci sezon serialu. Teraz znana jest już dokładna data premiery "Watahy 3". Miłośnicy serialu z Aleksandrą Popławską i Leszkiem Lichotą będą musieli poczekać do 6 grudnia, żeby obejrzeć nowy sezon w HBO i HBO GO.

Zobacz także:

Poprzednie dwa sezony cały czas są dostępne na platformie streamingowej.

"Wataha 3" - zwiastun serialu

Jeśli nie możecie doczekać się 3. sezonu "Watahy" koniecznie obejrzyjcie świeżutki oficjalny zwiastun serialu:

My na pewno będziemy oglądać nowy 3. sezon "Watahy", a Wy?