Plażowa elegancja

Czerń i biel mają taką moc, że nawet na plaży będziesz zadawać szyku. Czy zdecydujesz się na totalną czerń i koronki, czy śnieżną biel i falbanki, zawsze będziesz wyglądać zjawiskowo.

Siła detali

Prosta z pozoru tunika intryguje bufiastymi rękawami. Jej skromny charakter przełamują czarne kolczyki w wieczorowym stylu. Wymarzona kreacja i na spacer po plaży, i na letnią imprezę.

Pozytyw-negatyw

Letnie wieczory zachęcają do włożenia kreacji zmysłowo odkrywających plecy i ramiona. Możesz postawić na biel z kroplą czerni lub odwrotnie. Efekt murowany!

Modowy szach-mat

Bluzka z haftem richelieu i czarne postrzępione szorty. Czy to nie przesada? Nie! Zabawa modą w ramach czerni i bieli tworzy wysmakowane zestawy.

Lekcja dodawania

Gdy do sukienki w niewinnej bieli dodasz czarne sandały otrzymasz intrygujący design. Także czarna góra od t biała spódnica i czarno-białe buty tworzą harmonijny zestaw. Zabawa czernią i bielą zawsze się sprawdza!

Sportowa klasa

Białe poprzecierane boyfriendy to hit sezonu! Podobnie jak ubrania z przejrzystych tkanin. Zestaw je z czarnym topem, a stworzysz swobodny i elegancki look.

Powiew luksusu

Dwa czyste kolory zamknięte w prostych krojach ubrań. Dwukolorowy kombinezon i sukienka o linii A oraz dodatki bez ozdób. Nic dodać, nic ująć. Tyle wystarczy, by uzyskać wyrafinowaną kreację.

Szlachetny minimalizm

Kontrasty kochają proste rozwiązania. Czarna sukienka tuba została ozdobiona awangardowym naszyjnikiem. Biała kopertowa torebka wzmacnia charakter graficznej kompozycji.

Za pomoc w realizacji sesji podziękowanie dla klubu Mila: Zegrzynek, ul. Szaniawskiego 56, Jadwisin, www.klubmila.pl