W tej wiosennej sukience Kate zachwyciła Williama. I wcale się temu nie dziwimy, bo wygląda obłędnie. On wciąż TAK na nią patrzy!

Kate Middleton i książę William przylecieli już do Belize, byłej brytyjskiej kolonii w kontynentalnej części Ameryki Środkowej. To pierwszy przystanek na długiej trasie książęcej pary. Royalsi spotkali się tam z miejscową ludnością, spróbowali lokalnych przysmaków oraz obserwowali produkcję kakao. Egzotyczny karaibski klimat świetnie wpłynął na zachowawczą dotąd księżną, która wyglądała po prostu obłędnie. 

Kate zdecydowała się wystąpić w radosnej wiosenno-letniej sukience, w której sprytnie przemyciła kolory flagi goszczącego ją państwa. Wyglądała hiperkobieco, kwitnąco i etnicznie. Sukienka w modnym żywym odcieniu niebieskiego i czerwieni zwraca uwagę szczególnie modnym kwadratowym dekoltem i rękawkami-bufkami w stylu cottage core. Trudno oderwać od niej wzrok. Książę William też zachwycony był rozpromienioną żoną w dość swobodnym jak na królewską etykietę wydaniu.

W tej wiosennej sukience Kate zachwyciła Williama. Gdzie znajdziesz identyczne modele?

Księżna zdecydowała się na etniczną sukienkę w stylu cottage core. Model wiosenno-letni w żywych kolorach, który wybrała Kate Middleton pochodzi z kolekcji Tory Burch. Jednak zarówno projektanci (zobaczcie tylko buchającą wiosną i kolorem nową kolekcję Lidii Kality), polskie marki (Vistula, Reserved, Naoko), jak i najpopularniejsze sieciówki wprowadzają już kolekcje, dzięki którym można poczuć pierwsze powiewy wiosny. 

Vistula

W tym sezonie jedno jest pewne - postaw na kolor, który dodaje energii i ma moc poprawy humoru. Nie wierzycie w dopamine dressing? To spójrzcie tylko na powściągliwą Kate, której uśmiech nie schodzi z twarzy i wpatrzonego w nią męża, księcia Williama.