Nowy zapach został stworzony, aby uchwycić to ekscytujące uczucie znajdowania się na środku sceny, ucieleśnia unikalny blask i dramatyzm tego momentu. Zachęcający do flirtu i musujący jak szampan, oddaje to, co oznacza bycie gwiazdą. Spotlight to urzekający zapach, który kradnie show i kieruje reflektory na osobę, która ma na sobie ten zapach. Przekształca codzienne życie w ekstrawaganckie życie gwiazdy. Bez względu na to, jaką grasz rolę, Woda toaletowa Spotlight sprawia, że czujesz się gwiazdą codziennego życia.

Twarzą tej fantastycznej nowości jest aktorka, żona i matka - Courteney Cox. Od swojego debiutu, kiedy to wskoczyła na scenę w filmie muzycznym, Courteney stanęła w świetle reflektorów i skupiła na sobie uwagę świata. Od tamtej pory ta uhonorowana licznymi nagrodami aktorka i producentka pojawiała się na małym i dużym ekranie w wielu zapadających w pamięć rolami. Courteney stanowi prawdziwą inspirację dla kobiet, które chcą być gwiazdami swojego codziennego życia.

“Ten zapach został stworzony, aby móc czuć się kimś pewnym siebie i szczególnym.” wyjaśnia Courteney. “Chociaż to rola aktorki stawia mnie w świetle reflektorów, jako żona i matka także jestem na środku sceny. Sądzę, że wszystkie jesteśmy w centrum uwagi, każda na swój sposób, a ten nowy zapach odzwierciedla radość i entuzjazm emanujące z tego uczucia.” 

Podobnie jak sama Courteney, także Woda toaletowa Spotlight podziela tę cechę gwiazdy, jaką jest uwodzicielski urok. Nuty głowy to eksplozja świeżości, dla których inspirację stanowi uczucie oczekiwania na wielką chwilę w życiu. Chłodne akordy spotykają się z rozświetlającymi nutami cytrusowymi dojrzewającej na słońcu mandarynki oraz włoskiej bergamoty, uzyskanymi przez tłoczenie na zimno skórki owocu. Serce kompozycji to luksusowe, naturalne esencje dostępne wyłącznie w Laboratoire Monique Remy, najnowocześniejszym laboratorium i zakładzie produkcyjnym we Francji współpracującym z firmą perfumeryjną International Flavors and Fragrances. Przepełnione światłem kwiatowe serce zapachu kieruje światła na ciebie. W jego skład wchodzi krystalicznie czysta biała frezja z hodowli hydroponicznej oraz bogate aromaty tuberozy i mimozy, które odzwierciedlają uczucie pewności siebie i promienności towarzyszące ci, gdy wkraczasz w  zasięg światła reflektorów. Wielki finał zapachu stanowią zmysłowe kremowe nuty drzewa sandałowego i cennej wetiwery z delikatnym dodatkiem kryształków ambry, które pozostawiają trwałe wrażenie.

Aby przekazać uczucie bycia w świetle reflektorów i w centrum uwagi, zapach zamknięty jest w pełnym szyku, mieniącym się kolorami flakonie, który ma imitować odbijające się światło. Na opakowaniu widnieje napis Spotlight podświetlony przez reflektory w tle, które symbolizują lampy na toaletce w garderobie teatralnej.

Data premiery: 10.09.2009 rok.
Pojemność: 50 ml
Cena regularna: 85,00 PLN