"W głębi lasu" - nowy serial Netflixa

"W głębi lasu" to nowy polski serial Netflixa, który jest adaptacją bestsellerowego thrillera Harlana Cobena. Serial w reżyserii Leszka Dawida oraz Bartosza Konopki będzie liczył sześć odcinków, a w rolach głównych wystąpią Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki.

O czym jest nowy serial Netflixa "W głębi lasu" i kiedy będzie premiera? 

"W głębi lasu" - o czym jest nowy serial Netflixa?

Serial "W głębi lasu" będzie rozgrywał się na dwóch płaszczyznach czasowych: w roku 1994 oraz 2019. Prokurator Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), chociaż minęło już ponad dwadzieścia lat, nie potrafi otrząsnąć się po śmierci ukochanej siostry, która zaginęła podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, prawdopodobnie należącego do młodego chłopaka, może w końcu dać przełom w śledztwie. Wszystko bowiem wskazuje na to, że chłopak zaginął bez śladu wraz z siostrą Pawła. 

Agnieszka Grochowska zagra w serialu Netflixa Laurę Goldsztajn - pracownicę uniwersytetu, która w noc zaginięcia dziewczyny była z Pawłem Kopińskim.

Na ekranie zobaczymy młodziutkich aktorów: Wiktorię Filus i Huberta Miłkowskiego, którzy zagrają Pawła i Laurę w młodszym wieku. 

"W głębi lasu" - kogo zobaczymy na ekranie i kiedy premiera?

Oprócz Agnieszki Grochowskiej i Grzegorza Damięckiego w nowym serialu Netflixa pojawią się również inni wspaniali polscy aktorzy: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik.

Premiera serialu Netflixa "W głębi lasu" zaplanowana jest na 12 czerwca. Ciekawe czy serial odniesie większy sukces niż poprzednia polska produkcja Netflixa "1984".

"W głębi lasu" - zwiastun serialu Netflixa