"W głębi lasu" - nowy serial Netflixa

Właśnie zakończyły się zdjęcia do nowego serialu Netflixa "W głębi lasu". To adaptacja bestsellerowego thrillera Harlana Cobena w reżyserii Leszka Dawida oraz Bartosza Konopki. Serial będzie liczył sześć odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 2020 rok.

W rolach głównych w serialu "W głębi lasu" zagrają Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki.

"W głębi lasu" - o czym jest nowy serial Netflixa?

Serial "W głębi lasu" będzie rozgrywał się na dwóch płaszczyznach czasowych: w roku 1994 oraz 2019. Prokurator Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), chociaż minęło już ponad dwadzieścia lat, nie potrafi otrząsnąć się po śmierci ukochanej siostry, która zaginęła podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, prawdopodobnie należącego do młodego chłopaka, może w końcu dać przełom w śledztwie. Wszystko bowiem wskazuje na to, że chłopak zaginął bez śladu wraz z siostrą Pawła. 

Agnieszka Grochowska zagra w serialu Netflixa Laurę Goldsztajn - pracownicę uniwersytetu, która w noc zaginięcia dziewczyny była z Pawłem Kopińskim.

Na ekranie zobaczymy młodziutkich aktorów: Wiktorię Filus i Huberta Miłkowskiego, którzy zagrają Pawła i Laurę w młodszym wieku. 

"W głębi lasu" - kogo zobaczymy na ekranie i kiedy premiera?

Oprócz Agnieszki Grochowskiej i Grzegorza Damięckiego w nowym serialu Netflixa zobaczymy również innych wspaniałych polskich aktorów: Jacek Koman, Ewa Skibińska, Magdalena Czerwińska, Adam Ferency, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska oraz Piotr Głowacki, Cezary Pazura i Arkadiusz Jakubik.

Serial Netflixa "W głębi lasu" zaplanowany jest na przyszły rok. Ciekawe czy serial odniesie większy sukces niż poprzednia polska produkcja Netflixa "1984".