Zaczęło się od "Toddlers & Tiaras", czyli programu, w którym występowała obok innych małych dziewczynek biorących udział w konkursach na małą miss. Potem Honey Boo Boo, a tak naprawdę Alana Thompson dostała własne reality show. "Here Comes Honey Boo Boo" opowiadało o rodzinie sześciolatki oraz o jej zmaganiach w konkurach piękności i budziło niemałe kontrowersje. Programowi zarzucano przede wszystkim, że lansuje niezdrowe zachowania, a dziewczynki stylizowane na dorosłe kobiety nie przypominają już samych siebie. Co więcej, wiele mówiło się też o toksycznej matce Alany, June Shannon zwanej "mamą June" - jej chorobliwej wręcz otyłości, licznych operacjach plastycznych oraz związkach z mężczyznami, którzy przebywali z różnych powodów w więzieniach...

Jak dziś wygląda Honey Boo Boo?

Lata mijają, a matka i córka wciąż są popularne. Honey Boo Boo na Instagramie obserwuje ponad milion osób, a jej matka jest bohaterką reality show "Mama June". Obie panie wciąż walczą o szczupłą sylwetkę, a Alana dąży do zostania profesjonalną modelką. 

Ostatnio June Shannon udzieliła również wywiadu, w którym zdradziła, co słychać u jej niespełna 17-latniej córki. Wypowiedziała się m.in. na temat związku nastolatki ze starszym od niej o cztery lata Dralinem Carswellem.

Tak, poznałam Dralina. Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że Alana skończy w sierpniu 17 lat. Zmagam się z falą nienawiści tylko dlatego, że moja córka jest w związku międzyrasowym, a on jest starszy. Alana nie jest tym 6- 7-letnim dzieckiem, w którym zakochaliście się 11 lat temu. Dorosła, w przyszłym roku kończy liceum!

Mama Honey Boo Boo przyznała, że nawet lubi chłopaka córki, a jej jedynym jej zmartwieniem jest brak stabilnej pracy.

On jest dobry, naprawdę. Musi tylko trochę dłużej utrzymywać swoją pracę. On nie jest zły, nie traktuje jej źle ani nic w tym stylu. Są młodzi i są już w związku od ponad roku, więc jeśli przetrwają, w porządku. Jeśli nie, może to być jej pierwsza, wielka miłość.

Jak dziś wygląda Honey Boo Boo? Zobaczcie poniżej! Więcej aktualnych zdjęć Alany znajdziecie w galerii pod artykułem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@honeybooboo)

CZYTAJ RÓWNIEŻ: