Victoria Beckham zaczynała od bycia jedną ze Spice Girls, dziś jest uznaną projektantką mody. Ma rzesze fanek na całym świecie - jej ubrania kochają aktorki, piosenkarki, bizneswomen, a także członkinie rodzin królewskich. I choć sama Victoria słynie z wyjątkowo szczupłej sylwetki, to jej projekty występują w rozmiarach do XXL. Co więcej, projektanta twierdzi, że chęć zmieszczenia się w rozmiar zero jest już niemodna.

Victoria Beckham promuje kolekcję i ogłasza, że chęć bycia chudą jest passé

Victoria Beckham wywiadzie dla magazynu "Grazia" przyznała, że kanon piękna diametralnie się zmienił, a co za tym idzie - podejście kobiet do bardzo szczupłej sylwetki:

To staromodna postawa, chcieć być naprawdę szczupłym. Współczesne kobiety chcą wyglądać zdrowo i kształtnie. Chcą mieć piersi i tyłek.

Jej samej uświadomił to dłuższy pobyt Florydzie. Projektantka przyznała, że zaimponowała jej pewność siebie kobiet o pełnych kształtach, które bez skrępowania pokazują ciała na plaży:

W Miami jest wiele naprawdę krągłych kobiet i one są z tego dumne. Chodzą po plaży w Miami w skąpych strojach i wyglądają fantastycznie. Eksponują swoje ciała z taką pewnością siebie. Uważam, że zarówno ich postawa, jak i styl są naprawdę wyzwalające.

Beckham podkreśliła, że miłość do swojego ciała takim, jakie jest chce zaczepić w 11-letniej córce Harper.

Nie chodzi o bycie w określonym rozmiarze. Chodzi o to, by wiedzieć, kim się jest i być szczęśliwym w swojej skórze. Odnalazłam równowagę między chęcią dobrej zabawy a dyscypliną w kwestii zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Kiedy jesteś młodszy, walczysz z tą równowagą, ale będąc starszym, dotarłam do miejsca, w którym wiem, jak ta równowaga wygląda. Po prostu wiem, co się u mnie sprawdza - przyznała projektanka.

Victoria Beckham skorzystała także z okazji, by wypromować swoją kolekcję VB Body:

Każda kobieta chce ładnego, krągłego tyłka, prawda? Im jesteś bardziej krągła, tym lepiej będą na tobie wyglądały moje sukienki VB Body.

Chodziło tylko o to, czy Victoria naprawdę wierzy w to, że "chęć bycia naprawdę szczupłym jest staromodna"?

PRZECZYTAJ TEŻ: