Usta russian lips

Usta russian lips to zdecydowanie najgorętszy trend sezonu. Są to usta powiększane metodą na płasko, czyli lekarz medycyny estetycznej delikatnie powiększa i nawilża wargi, bez ryzyka wystąpienia tzw. kaczego dzióbka. Wargi są „wywijane” do zewnątrz i wypełniane za pomocą wielu nakłuć z niewielką ilością wypełniacza. Russian lips są też nazywane rewitalizacją czerwieni wargowej - jeśli pacjentka zdecyduje się na minimalną ilość wstrzykiwanego kwasu hialuronowego. Taki efekt sprawi, że usta będą wyglądały na pełniejsze, jednak nie stracą swojego naturalnego kształtu. Modelowanie typu russian lips stawia na podkreślenie łuku kupidyna i wyrównanie asymetrii warg. 

Usta babydoll

Babydoll Lips to maksymalne skupienie się na podkreśleniu łuku kupidyna, a także wywinięciu dolnej wargi w jej środkowej części. Dzięki temu, otrzymujemy efekt bardzo dziewczęcych, „soczystych” ust. 

Usta francuskie

Podczas wykonywania ust metodą francuską lub inaczej paryską, lekarz skupia się na delikatnej zmianie kształtu warg. Usta francuskie cechuje lekkie podniesienie kącików, podkreślenie łuku Kupidyna i nadanie objętości wargom w ich środkowej części. Efekt jest zazwyczaj bardzo elegancki i zmysłowy. 

Usta cherry lips

Cherry Lips to nowy trend, który przybył do nas z Azji. Wiśniowe usta mają naśladować kształt tego owocu - lekarz nadaje wargom objętości jedynie w ich środkowej części. Dobrze wykonane modelowanie sprawi, że usta będą wyglądać apetycznie, a twarz nabierze młodzieńczego charakteru.