Urszula - nowy singiel, nowa płyta

- Jestem specjalistką od powrotów – mówi Urszula w pierwszej części wywiadu wideo, opowiadając o swoim nowym singlu, który już można obejrzeć na YouTube’ie.

Jednak nowa piosenka "Kilka słów" to nie wszystko. Słynna gwiazda muzyki pop zapowiada, że już niebawem ukarze się jej nowa płyta.
- Wszystko czeka już w blokach startowych – żartuje.

Urszula - mąż, dzieci, wnuki

W rozmowie z Olą Nagel Urszula zdradza też, że intensywnie pracuje nad autobiografią, a do napisania jej namówiła ją Ewa Baryłkiewicz:
- Okazuje się, że moje życie jest bardzo fascynujące – wyjaśnia Urszula. - Jest o czym mówić, bo ja często czuję się tak jakbym przeżyła dwa życia. Dwóch synów z dwoma mężczyznami. W różnych pokoleniach. Wiem, że to jest świetna historia – wyjaśnia Urszula, opowiadając jak to jest z jednej strony był mamą nastolatka, a z drugiej babcią małej dziewczynki.
- Młodszy syn ma 18 lat, dostał samochód, jest ok. Mam większe wyrzuty sumienia w stosunku do wnuczki, ma 2 latka. Najpierw COVID, a teraz babcia znów robi karierę! – śmieje się Urszula, rozpływając się nad swoją wnuczką i zapewniając, że bycie babcią to super sprawa!


Dowiedzcie się, co więcej na temat swojego powrotu, biografii i swojej wnuczki powiedziała nam Urszula!

ZOBACZ TEŻ: