Manicure ślubny: trendy 2020

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanek bardziej szalonych stylizacji ślubnych. Już nie tylko biel i wszystkie odcienie nude, choć nadal to one królują w ślubnych stylizacjach paznokci, pasują do tego szczególnego dnia, jakim jest ślub. To wynik wpływu ultra gorącego trendu tego roku, jakim są kolorowe paznokcie.

"W modzie są paznokcie każdy w innym kolorze, w jednej tonacji, albo prawdziwa tęcza barw - przy użyciu klasycznych lakierów możemy w nieograniczony sposób eksperymentować z kolorami. Również mocnym trendem jest kolorowy french", przekonuje Marzena Zelkowier, trener Kosmetyczny Oriflame.

W naszej galerii idziemy o krok dalej i proponujemy mataliczny revers manicure, złote marynistyczne dżety, królewskie perełki i wzorki z najniewinniejszych kwiatów. Pamiętaj, że ślub to twój wielki dzień - manicurem możesz podkreślić indywidualny charakter - twój i ślubnej sukni. Nie ograniczaj się więc w swojej kreatywności. Nasz typ, to manicure skrzący się przy każdym ruchu jak diament!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Betina R. Goldstein (@betina_goldstein) Cze 30, 2020 o 11:47 PDT

Manicure ślubny 2020: jak przedłużyć trwałość manicure i pedicure na miesiąc miodowy?

Wiele panien młodych tuż po ślubie udaje się z ukochanym na miesiąc miodowy. Obecnie musimy zapomnieć o włoskich kurortach i greckich uliczkach, ale ich nadmorski urok możemy przenieść na manicure, który będzie pasował zarówno do wielkiej okazji, jaką jest sama uroczystość, ale też do wakacyjnego wypoczynku z mężem. Co zrobić, by przedłużyć trwałość naszego manicure i jaką technikę stylizacji paznokci zastosować, czy w grę wchodzi tylko manicure hybrydowy - o to wszystko zapytałyśmy Marzenę Zelkowier, trenerkę kosmetyczną Oriflame.

"Latem nasze dłonie i stopy spotykają się z mnóstwem nowych wyzwań - słona woda, zamki z piasku, długie bose spacery brzegiem morza – manicure i pedicure w tym czasie powinien być bardzo wytrzymały. Manicure hybrydowy ze względu na swoją trwałość jest tak popularny, jednak sposób jego usuwania i potrzebny do wykonania sprzęt ogranicza jego dostępność. Rozwiązaniem będą klasyczne lakiery o żelowej konsystencji i przedłużonej trwałości. Takie znajdziemy w serii Oriflame The One Ultiamte. To produkty, które zostały opracowane przy użyciu technologii Photo Reactive. Uaktywnia się ona w kontakcie ze światłem dziennym i sprawa, że nawierzchniowa warstwa lakieru zostaje mocno utwardzona i utrwalona – czyli osiągamy efekty hybrydy, przy lakierze zmywanym klasyczną metodą", radzi Marzena Zelkowier, Trener Kosmetyczny Oriflame

Zobacz też: Ten manicure jest hitem domowej kwarantanny!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oriflame (@oriflame) Maj 30, 2020 o 3:00 PDT