Projekty tej polskiej marki kupisz od Paryża, Tokio po Nowy Jork. Zobacz najnowszą kolekcję Undress Code Swimwear 2021

Marka Undress Code to jedna z tych polskich marek, które zostały docenione również za granicami naszego kraju. Od stworzenia pierwszej kolekcji minęło niemal 5 lat, a już dostępna jest w 40 krajach świata od Paryża, po Tokio i Nowy Jork. Co sprawiło, że kobiety na całym świecie doceniły produkty marki? Sukces Undress Code oparty jest na znajomości potrzeb współczesnej kobiety i dostosowania do indywidualnych potrzeb. Bo przecież ostatnie miesiące pozwoliły nam na nowo zrozumieć dlaczego w ogóle nosimy bieliznę, czy chcemy ją nosić i jaką uznajemy za naprawdę wygodną? Czy chcemy wyglądać seksownie, czy równie ważny jest dla nas komfort? Poza tym wystarczy zobaczyć projekty marki Undress Code, by zrozumieć skąd tak wielki sukces marki, której rdzeniem jest różnorodność – wszystkie jesteśmy na swój sposób unikatowe i tak chcemy być traktowane. I chcemy, by nowoczesne marki to rozumiały. Za wysokie wymagania? To zobaczcie te projekty z najnowszej kolekcji Swimwear 2021 marki Undress Code.

Zobacz najnowszą kolekcję Undress Code Swimwear 2021: jakość, kroje, detale

Nowa kolekcja Undress Code została sfotografowana na zabójczo pięknym Zanzibarze przez Gosię Turczyńską (całą kolekcję zobaczysz w naszej GALERII). Trudno oderwać wzrok od samych kadrów, ale zwróćmy uwagę na projekty strojów kąpielowych i plażowych z letniej kolekcji. 

„Kolekcja jest ucieczką od panującej sytuacji na świecie. Celebruje nomadyczny styl życia i pokazuje jak ważne jestobcowanie z naturą, aby osiągnąć tak zasłużony spokój umysłu. Wolność, naturalność i marzycielstwo jest motywem przewodnim tej kampanii, a całość jest zebrana jako historia ucieczki artystki w naturę”, tak kolekcję opisują sami twórcy. 

A my sprawdzamy jakość wykonania i detale minimalistycznej kolekcji. Kostiumy wykonane są z teksturowanego, szybkoschnącego materiału oraz podszewek z poliestru z recyklingu. Na nową kolekcję składają się jednoczęściowe kostiumy kąpielowe i bikini w klasycznych kolorach (biały, czarny i nude). Hitem jest fakt, że część kolekcji jest dwustronna - kostiumy po wywróceniu na drugą stronę zamieniają się w zupełnie nowy kostium kąpielowy, a my oszczędzamy cenne miejsce w walizce. 

Minimalistyczna i klasyczna kolekcja  Undress Code Swimwear 2021 wykonana jest w taki sposób, aby móc cieszyć się nią nie tylko na co dzień (możesz je komponować jak body do wakacyjnego looku w stylu lat 90.), ale też przez długie lata. Cała kolekcja zaprojektowana jest w ten sposób, aby poszczególne elementy można było miksować, a w ten sposób mieć nieskończenie wiele możliwości stylizacji.