Ulubiona biżuteria Lary Gessler: klasyka i minimalizm

Lara Gessler kocha eksperymenty z modą. Lubimy jej kreatywny styl pełen koloru i ducha vintage. Gwiazda stawia też wygodę. A ile znaczy to w świecie chwilowych trendów i "instagramowych" looków, które dobrze wyglądają tylko w naszych socialowych feedach, wiemy my wszystkie. Dlatego często podpatrujemy styl Lary. Jedno pozostaje niezmienne - zamiłowanie do klasycznej biżuterii, która pasuje niemal do każdej stylizacji - od kreacji na ścianki, po dres na spacerze z dziećmi. 

Jaką biżuterię nosi Lara Gessler?

Instagram @lara_gessler

Ulubiona biżuteria Lary Gessler: gdzie kupisz podobną biżuterię?

Lara Gessler lubi klasyczną biżuterię w duchu vintage. Najczęściej można ją zobaczyć w minimalistycznych złotych modelach, które korespondują z jej delikatną urodą i jasną cerą. Lara Gessler nie wychodzi z domu bez pary kolczyków-kółek i delikatnego naszyjnika. Raz wybiera elegancki model "żmijki" w stylu lat 90., a innym razem zamienia go na mocny męski łańcuch, który świetnie wygląda nawet do t-shirtu. Jesteśmy też fanką jej sygnetów i vintage pierścionków.

Lara Gessler ceni polskie rzemiosło i chętnie wybiera biżuterię rodzimych marek m.in. Berries, której kolekcje nawiązują do klasycznych i ponadczasowych modeli.

Gdzie kupisz podobną biżuterię jak ta, którą nosi Lara Gessler?

 

Zobacz także: