Iga Krefft swoją rozpoznawalność zawdzięcza roli Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość", w którym zaczęła grać w 2007 roku jako 12 latka. Dziś 25-latka próbuje swoich sił także w muzyce pod pseudonimem Ofelia. W listopadzie 2019 roku wydała swoją debiutancką płytę Ofelia, a pod koniec czerwca 2021 roku zapowiedziała drugi studyjny krążek. Utalentowana artystka jest w show-biznesie większą część swojego życia, wie więc co zrobić, by o niej mówiono. Iga niedawno przeszła metamorfozę, która wywołała lawinę komentarzy. Fani Ofelii porównują ją do światowej sławy wokalistki!

Ula z "M jak miłość" przeszła metamorfozę. Jest nie do poznania?

Ula z "M jak miłość" czyli Iga Krefft przeszła niedawno niemałą metamorfozę. Artystka kilka dni temu opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zdecydowanie różniło się od poprzednich. Wcześniej Iga stawiała na naturalny odcień rudego, w słońcu wpadający w delikatny blond. Teraz wokalistka przefarbowała włosy na bardzo jasny, zimny blond. Artystka rozjaśniła także brwi, dzięki czemu może się teraz cieszyć bardzo delikatnym i dziewczęcym wyglądem. Fani szybko dopatrzyli się w nowym wizerunku Ofelii podobieństwa do.... zagranicznej gwiazdy pop!

Myślałem, że to Lady Gaga! - pisze jeden z fanów

Iga Krefft w jednej z najmodniejszych fryzur na lato 2022! Sunburst hair króluje w tym sezonie

Iga Krefft postawiła w te wakacje na sunburst hair czyli w dosłownym tłumaczeniu popękane słońcem włosy. Ta fryzura przywołuję na myśl lato nad morzem lub oceanem, dni spędzone na pływaniu w morzu i surfowaniu. Jasne, jakby muśnięte słońcem blond pasma to idealna fryzura dla tych dziewczyn, które lubią stawiać na naturalnie wyglądające rozwiązania. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: