W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Lato dawno już za nami. Jednak możemy je ciągle wspominać. Pokaż swoją letnią kreację i wygraj atrakcyjne nagrody.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiającą wspomnienie lata. Konkurs trwa od 26 listopada do 6 grudnia 2021 na Facebooku Burda Polska.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

Nagrody

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się: nożyczki Razoredge 23 cm + Razoredge 13 cm.

Fot. Mat. pras.

Zobacz także:

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu sklep.textilmar.pl. Sklep internetowy sklep.textilmar.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione.

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na ciekawe stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą ambasadorką Made By DianaK, która uszyła piękną tunikę. Darmowy e-wykrój na tunikę znajdziecie TUTAJ.

Regulamin konkursu >>