W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Bluzka to ta część garderoby, która powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety. Dlatego tym razem konkurs związany jest właśnie z tematem bluzek.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających bluzkę. Konkurs trwa od 29 kwietnia do 7 maja 2021 na Facebooku Burda Polska.

 KONKURS UBRANA W BURDĘ! Pochwal się bluzką uszytą na podstawie wykrojów Burda Style i wygraj zestaw akcesoriów od...

Opublikowany przez Burda Polska Czwartek, 29 kwietnia 2021

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetnie krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują Nożyczki ząbkowane 23 cm, Przeznaczone do precyzyjnego obcinania krawędzi materiałów + nożyczki do haftu wygięte 10 cm, do skomplikowanych i delikatnych cięć - wąskie, zagięte ostrza i spiczaste końcówki umożliwiają precyzyjne cięcie (także pod stopką maszyny do szycia).

Fot. Materiały prasowe

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu dresowka.pl. Sklep internetowy dresowka.pl to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione. Celem dresowka.pl jest dostarczanie klientom oryginalnych, niepowtarzalnych wzory materiałów najlepszej jakości. 

Fot. Materiały prasowe

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na wiosenne stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką dr Szyje, która uszyła bluzkę w stylu kimono. Darmowy e-wykrój na bluzkę znajdziecie TU ->>.

Regulamin konkursu ->>

Fot. Materiały prasowe