W tym roku polska redakcja Burda Style obchodzi swój jubileusz! Od 30 lat wydajemy dla Was magazyn o szyciu w języku polskim. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was m.in. cykl konkursów pt. „Ubrana w Burdę”.

Jak wziąć udział w konkursie?

Spódnica jest uniwersalną częścią damskiej garderoby. Nosimy ją do róznych stylizacji, ale zawse dodaje kobiecości. Dlatego tym razem konkurs związany jest właśnie z te spódnicą.

W komentarzu pod postem konkursowym wystarczy dodać zdjęcie wraz z opisem stylizacji uszytej na podstawie wykrojów Burda Style, przedstawiających letnią spódnicę. Konkurs trwa od 29 maja do 7 czerwca 2021 na Facebooku Burda Polska.

Nagrody 

Spośród zgłoszonych do konkursu stylizacji, nasze jury wybierze trzy, które otrzymają świetne krawieckie nagrody! Każdy laureat otrzyma zestaw akcesoriów Fiskars. W zestawie znajdują się nożyczki ząbkowane 23 cm, przeznaczone do precyzyjnego obcinania krawędzi materiałów + nożyczki do haftu wygięte 10 cm, do skomplikowanych i delikatnych cięć - wąskie, zagięte ostrza i spiczaste końcówki umożliwiają precyzyjne cięcie (także pod stopką maszyny do szycia).

Ponadto zwycięzcy konkursu otrzymają specjalny voucher o wartości 100 zł na zakupy do sklepu Miękkie.com. Sklep internetowy miekkie.com to miejsce dla osób kochających piękne dzianiny, tkaniny i wszystkie rzeczy z nich zrobione. Celem Miekkie.com jest dostarczanie klientom oryginalnych, niepowtarzalnych wzory materiałów najlepszej jakości. 

Inspiracje

W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wykrojów na wiosenne stylizacje. Polecamy Wam także live z naszą Ambasadorką Kasią Mazurek, która uszyła letnią spódnicę zapinaną na guziki. Darmowy e-wykrój na spódnicę znajdziecie TU ->>.

Regulamin konkursu ->>